Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális, hogy kb.2-3...

Az normális, hogy kb.2-3 hónaposak a kiscicák és még mindig szopnak?

Figyelt kérdés
Nem a mieink, de folyton ide járnak át az anyacicával együtt, enni is kapnak. Nem vagyok annyira tájékozott a témában, de nekem ez elég sok időnek tűnik. Normális ez vagy sem???
2016. júl. 29. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Még normális de már a fő táplálékuk szilárd kaja kéne, hogy legyen. Ilyen korban ha már rendes ételt is esznek leválaszthatóak és örökbe adhatóak.
2016. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz!
2016. júl. 29. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Folyamatosan állnak át a más kajára. Leghamarabb 8 hetes korban szabad elválasztani a kiscicákat, de ha 10-12 hetes korukig az anyacicával maradnak, az még jobb, mert erősebb lesz az immunrendszerük és könnyebben szocializálódnak. Közben persze az embernek is foglalkozni kell sokat a kicsikkel, hogy kézhez szokjanak, bízzanak az emberben.
2016. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rengeteget foglalkozok velük, úgyhogy már nem olyan kis vadócok, mint voltak. :) Most már nem félnek az emberektől. Igazából én megtartanám őket szívem szerint, de így is van már néhány macska, akiket etetni kell. Köszönöm a kommentet, ide is nyomtam a zöld kezet!
2016. júl. 29. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Amig az anyjuknak van teje, adddig szeretnek szopizni, az a "desszert". De ők már rendesen esznek, isznak, nem is kevéskét. Aztán egyszercsak nem lesz mit szopizni, mert a cicamama teje elapad.
2016. júl. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
normális,de le kéne már választani. a gazdái helyében ezt kéne tenni.
2016. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os! Miből gondolod, hogy te jobban tudod, mikor kell elválasztani a kicsiket, mint a saját anyjuk? A természet úgy találta ki ezt a dolgot, hogy amikor itt az ideje, a cicamama teje elapad, illetve amikor ő úgy érzi, hogy már nagyon lemerítették őt a kölykök, akkor ő maga "rázza le" őket, arrébb megy, nem hagyja, hogy szopjanak.
2016. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!