Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez? (többi lent)

Mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma elmentünk otthonról kb. 4 órát voltunk távol a cicám bent maradt a házban mert aludt és nem akartunk ki zavarni,amikor elindultunk a camponába még semmi baja nem volt mire hazaértünk,a jobb mellső tappancsa kétszeresére dagadt.Sántít szegény nagyon szeretnék segíteni neki ,de nemtudommit tehetnék.

2016. aug. 13. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Először is... Takarodj a gép elől, és menj a macskádhoz.

Másodszor, ne a gyakori kérdéseken keresd a választ egy ilyen problémára. Állatorvos. Sürgősen.

Harmadszor, nem tudom mit vársz az interneten gyülekező nyomorékoktól... Szerinted ők állatorvosok?

2016. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.Azért nem mentünk az állatorvoshoz mert zárva van.

2.elváltak a szüleim anyukámnál van a cica és apukámnál vagyok és ma itt a alszom és nemtudok hazamenni.

2016. aug. 13. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én cicámmal is volt már ilyen! Genny csomó van a talpában valószínű valamibe belelépett ami éles volt és most dagadt fel! Semmi gond nincsen vidd el állatorvoshoz minél előbb hogy ne legyen nagy fájdalma. A doki kinyomja a gyennyes cuccot és majd kenőcsőt rá kenegetni. Ha ez van vele. De én erre tudok gondolni ;)
2016. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm 2. megy a zöld kéz
2016. aug. 13. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Megcsíphette egy darázs, méh. Akkor jön ilyen hirtelen nagy mértékű dagadás.

Kálcium injekciót kellene kapnia, el kell vinni állatorvoshoz (ügyeletre!).

2016. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lakásban nehezen tudom elkepzelni, hogy megcsipte egy méh, de ha így is van, akkor is inkább szteroid injekciót kapjon, az orvostudomany jelenlegi állása szerint a calcium injekció halottnak a csók. És tényleg valószínűbb, hogy a cicad belelepett valamibe, de ezt így látatlanban nagyon nehéz megallapitani, vidd dokihoz. Minél előbb! Nem halálos valószínűleg, de biztosan piszkosul fáj neki.
2016. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenknek ment a zöld kéz a cicusnak visszament a dagadás.Valószínű hogy csak megcsípte valami
2016. aug. 14. 21:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!