Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell a (junior) macska...

Mi kell a (junior) macska tartáshoz?

Figyelt kérdés

Szerdán kapok egy 8-10 hetes mentett kandúrt. Állatorvoshoz mindenképp kell vinnem oltás meg kiskönyv miatt. Alomtálcája, alma is van, többféle junior tápot is vettem neki. A szállító boxot már intézem.

Mi az amire még feltétlenül szükség lehet?

Első kölyök macskám...



2016. aug. 15. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Játékok, egy kismacskának ez lételeme, de ezt csinálhatsz is, youtubeon rengeteg vidi van. Ami még kellene neki az egy kaparófa, hogy ne a bútorokat szedje azét. Szintén tudsz venni is, csinálni is. Valami amiből eteted, erre egy üres,tiszta vajasdoboz is jó lehet. Bolhacseppet is érdemes lesz tartani otthon, ezt dokitól is tudsz kérni. Ha benti akkor macskafű is kelleni fog. Ezek a legfontosabbak, de 100ezreket lehet rájuk költeni(macskabútor, interaktív játékok, ivókút stb stb) ez attól függ, mennyire akarod elkényeztetni :) én durván elkényeztetem az enyéimet :D
2016. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kaparófát nem fogok venni, hanem olló lesz. Játékokat fog kapni. Bolhairtót orvossal fogok ajáltatni.
2016. aug. 16. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vágod a cica karmát, még kell a kaparófa, vagy akármilyen kaparó felület(tapasztalat, én is vágom) a cicáknak lényegében egymásra nőtt héjjakból épül a körmük, a külső réteget le kell szedniük valahogy.
2016. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!