Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő múlva lehet újra...

Mennyi idő múlva lehet újra szemcseppet cseppenteni a macskának?

Figyelt kérdés
Kb. olyan 7 óra körül adtam neki most fél 12 van még kicsi de a szeme már zöld.
2016. aug. 16. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem eleg reggel este.... Legalábbis mi ugy csináltuk es nagyon szépen begyogyult 😄
2016. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az orvos előírta! Ugye nem úgy kezeled, hogy nem látta orvos?
2016. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem-nem látta az orvos.Volt már több ilyen macskám, csak az már rég volt ezért nem emlék milyen időközönként lehet adni neki. Ui az első cicám akinek az szeme ilyen volt elvittük az orvoshoz aki azt mondta, hogy ilyen estekben nem kell elvinni orvoshoz csak szemcseppet kell adni neki.
2016. aug. 17. 07:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Te úgy látod, ugyanolyan, mint a másiké volt, DE biztosat nem tudsz. Lehet vírus, lehet baktérium, lehet pl. szaruhártya gyulladás. Mindre más gyógyszer kell. Én elvinném orvoshoz, de mindenki másképp gondoskodik az állatáról.
2016. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tegnap előtt raktam ki ezt a kérdést és azóta meg is gyógyult :)))))))
2016. aug. 18. 08:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, vannak még isteni csodák :(
2016. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!