Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. A kiscicaim (2hetesek...

S. O. S. A kiscicaim (2hetesek) meg lettek fürdetve. Igen tudom hogy tilos de nagyon nagyon sok bolha volt bennük es tudom hogy valamivel be kellett volna fújni de sajnos inkabb meg furdettem őket?

Figyelt kérdés
Kiszedtem belőlük sok bolhat utanna pedig megszaritottam őket. Az anyjukat is megfurdettem. Most pedig az anya macska az egyik gyerekét megfogta es elvitte máshová a többitől es csak őt nyalogatja meg szoptatja. Tudom hogy ezek a macskák erősek es ők nem halnabak meg. De nagyon aggódom hogy az anyjuk elhagyja őket.. Valaki segitsen? Előre is köszönöm
2016. aug. 18. 01:16
 1/4 zombienyul ***** válasza:

Hú, érdekes, hogy csak egy kiscicát vett ki a sorból. Valóban nem szabad fürdetni, de valójában bolhaírtózni sem lenne egészséges 8 hetes korig, bár már tényleg vannak Junior sprayk.


Uhm, patt helyzet, de nem hinném, hogy a fürdetéssel van összefüggésben a dolog. Egyáltalán nem foglalkozik a többivel?

2016. aug. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy túl hamar fogtad meg a kicsiket. Amíg nem mászkálnak egyedül, nem szabad megfogni, mert nem mindegyik anyacica szereti. Velem is ez volt, csak ő mindet elvitte, és nem tudjuk hová, mert kinti cica
2016. aug. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Agyat növeszteni nem tudunk sajnos....

Ha továbbra sem gondozza (figyeld pár órát, hátha etetni visszamegy), marad az, hogy 2-3 óránként cumisüvegből tápszeres etetés, utána a pocijukat, popsijukat nedves szivaccsal átdörzsölöd, hogy tudjanak kakilni! Melegen kell őket tartanod!

Enélkül elpusztulnak...

2016. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A cica az ágyamba vitte a kicsinyet de odaraktam hozzá a többit (hozzáérhetek mert tűri az anyjuk) és szoptatja őket. De visszavittem a helyükre par ora mulva es megint el hozott onnan egyet. Ugyhogy most az agyamban szoptatja az összeset
2016. aug. 18. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!