Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit rövidszőrű macska tarthat...

Brit rövidszőrű macska tartható kizárólag lakásban?

Figyelt kérdés

És miket vegyek neki, hogy lekösse magát és boldog legyen? Milyen táppal etessem, hogy egészséges maradjon?


Köszönöm



2016. aug. 20. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, bármelyik macska tartható lakásban. Csak kell vele foglalkozni minden nap, játszani vele, nem árt neki egy mászóka, meg apróbb játékok, kisegér, csörgős labdák.

Gabonamentes tápokat érdemes neki adni, nem mindenhol kapható, én zooplus.hu-ról szoktam mindent rendelni.

2016. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vicuska87 ***** válasza:
100%

ÍGy van egy brit tenyésztő kizárólag benti tartásra ad el macskát, avagy kimehet egy kültéri kifütóba ami fixen zárt.

Zooplus-on nézz szét, van sok interaktív játék, rengeteg eledel, alom, alomdoboz, cicabútor. Minden ami egy cicatartáshoz kell.

Olvasgass utána a dolgoknak, nagyon sokat, vagy keress egy tenyésztőt akinél tetszenek a cicái, és ő összefoglalja neked a lényeget.

A cica ára 80.000 ft-tól indul, kizárólag törzskönyvvel, szerződéssel, oltva, chippelve, kezdőcsomaggal, szüleinek genetikailag öröklődő tesztjei megvannak (PKD, HCM)

2016. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Már olvasgattam róluk általánosságban.

Esetleg tudnátok jó tenyésztőt?

2016. aug. 20. 12:07
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:
Avalon Islands, ott most van is kis cica :)
2016. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az előttem válaszolók mindent tökéletesen leírtak! Amit hozzáfűznék még az annyi,hogy nem valami aktívak,az én "bricám" simán alszik napi 16-18 órát. Játékokból én is beszereztem mindenfélét de semmivel se játszik csak egy cipőfűzővel, és egy zörgős labdával, mindent ami csipog utál.😄 Viszont nagyon okosak, és kíváncsi kis lények.
2016. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is britünk van, lakásban tartott,ivartalanitott fiu.Sok játdékot vettünk neki,de lebjobban az ásványvizes flakon kupakjával szeret játszani, mert az jól csúszik a laminált padlón.Minden nap játszunk vele olyan horgászbot szerű játékkal,imád rá ugrálni.Enni meg a azt kap,amit szivesen megeszik.Korábban a Previtalt ette,ma otthagyja,bele sem kostol.Most a Whiskasbol borjusat szereti,más izesitésű nem kell neki.Azt add neki,amit szivesen fogyaszt.
2016. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kurama88 ***** válasza:
Annyit tennék hozzá az előttem szólókhoz, hogy a tápiknak ne az árát hanem a hús tartalmát nézd! Pl én applaws t etetek és imádják! Whiscast én tuti nem adnék tele van szinezékkel és adalékanyaggal!
2017. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!