Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hisztek a dorombolas...

Ti hisztek a dorombolas jotekony hatasaban?

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz , hogy a cicak dorombolasa kedvezo elettani hatasokkal bir az emberre ? Mit gondoltok errol ?

2016. szept. 1. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban megnyugtató hallgatni, ahogy dorombol a cicám, illetve amikor görcsöl a hasam, akkor is jól esik hozzábújni, és hallgatni, ahogy dorombol, szóval igen, én hiszek ebben.
2016. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elalvás közben szeretek a dorombolás hangjára koncentrálni, mert segít elaludni.
2016. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Abszolút!
2016. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Jobban alszom ha a cica is velem van, na meg így napközben is megdobja az endorfintermelésemet ha meghallom.
2016. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen!! ♥
2016. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jó a dorombolását hallgatva elaludni, engem az nagyon el tud lazítani. Egy hideg, fáradt, stresszes estén nincs is jobb, mint doromboló macskával elaludni.
2016. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
En peldaul azt olvastam, hogy a dorombolas eppen olyan olyan frekvencian tortenik, amrly rezges segit peldaul a sebek regeneralodasaban. Csak kivancsi vagyok mas velemenyere is :D
2016. szept. 1. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

azt nem tudom, hogy tényleg gyorsítja-e a gyógyulást, de hogy megnyugtató, az biztos

szóval igen, ilyen szinten mindenképp hiszek benne :)

2016. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hiszek, mivel a kedvemen is sokat dob.
2016. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami konkrétan tudományosan is alá van támasztva, az az a rész, hogy meghosszabíthatja az életet. A dorombolás nyugtató, stresszoldó hatású, amit én is érzek saját magamon. A stressz pedig le tudja rövidíteni az életet. Ezt a sebgyógyulás dolgot már nehezen hiszem el, de lehet h igaz, viszont nincs jobb dolog, mint egy doromboló szőrgombóccal összebújni. Nekem pl felfázásomon, és menstruációs görcsön is segít, nem a dorombolás kifejezetten, hanem a cica az ölemben/hasamon, ahogy melegít. Olyan mint egy soha ki nem hülő thermopárna :D
2016. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!