Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jó fajta cica eledelek...

Milyen jó fajta cica eledelek vannak?

Figyelt kérdés
Száraz és konzerves/tasakos is érdekelne.

2016. szept. 6. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a hills, Royal Canin elég jó szàraztàpok, ha ettől olcsobban szeretnél vàsàrolni akkor még a purina one is jo, alusba a select gold, gourmet, de ha becsuszik néha melléjük félix és az a selejtes gonosz whiskas abba sem fog belehalni a cicàd! Bàr az tényleg nem a legjobb!
2016. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi szárazból a Cat Vitalt használjuk ivartalanított macskáknak, szerintem elég jó minőségű, a cicák is szeretik. Azt mondták már több helyen is, hogy arra kell figyelni, hogy ne legyen a száraz táp "színes", tehát amiben van mindenféle színű falat az nem a legjobb.

Konzervesben annyira nincs tapasztalatom, az enyémek csak a Felixet hajlandóak megenni.

2016. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a wiskas miért rossz? csak kérdem, mert az én 2 cicám nem szereti a száraz tápot ( royal canint kapnak belőle) csak a puha eledel a sztár, de abból pedig csak az alutasakosat hajlandóak megenni a konzervet nem.
2016. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok nálam is van hogy becsúszik a whiskas és semmi bajuk nincs a macskáknak tőle de ha bele olvasol itt a gyakorin pár hasonló kérdésbe megláthatod hogy mint a vérebek ugy tàmadjàk a whiskast , valóban igazuk is van mert kevés a hústartalma összesen négy százalék szóval valóban nem túl jó de ha a cicàd azt szereti nyugodtan adj neki néha, semmi baja nem lessz tőlle viszont vannak sokkal magasabb hústartalmú prémium tasakos ok azok sokkal egészségesebbek
2016. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen alus prémium van, ami orvosos?
2016. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%.Te vagy a kérdező?
2016. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neeeeeeeeem :D

És nem vagyok 50% :(


Elugrik a billentyűzetem, folyton.

Azt akartam kérdezni, milyen alutasakos, bolti jobb fajta cicakaják vannak, ami nem orvosnál szerezhető be és nem olyan elvetemült árú, mint a G... és a S.....

2016. szept. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az a G... És S....?
2016. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gourmet Gold és Sheba
2016. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A shéba csak dràga de semmit nem ér, hàt szerintem ami még nem vészes àrban az a félix és annyira nem gàz mint a whiskas de az sem prémium. Még a premier egész jo, és àrban is
2016. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!