Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyűrűk Ura/Trónok harca...

Gyűrűk Ura/Trónok harca rajongók! Tudnátok segiteni a macskámnak nevet választani?

Figyelt kérdés

A hófehér kismacskámnak (lány) valami különleges nevet keresek. Imádom a fent említett 2 sorozatot, és valami szép/ötetes nevet keresnék, lehetőleg a sorozatokból, de lehet ettől eltekintve is nevet írni, ha van jó ötletetek. A sorozatokból már gondolkodtam, de vlahogy egy sem az igazi.

Köszönöm szépen, előre is!!! :)



2016. szept. 28. 17:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
OFF: A "Lédi" helyesen leírva Lady, a könyvekben is így van, nem pedig fonetikusan :)
2016. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Arwen, Daenerys, Sansa.
2016. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most jut eszembe, hogyha fehér cicáról van szó, akkor esetleg érdemes lenne rákeresni a Targaryen-ház nőtagjainak nevére, és abból válogatni. :D Nekem a Rhaenys és a Visenya is tetszik az előző válaszomban említett neveken kívül.
2016. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 vampirekiller válasza:

Az én macskámat is arwen, csak nem úgy írták, hanem Árven.

Amúgy a Nimera egész kellemes név egy macskának.

2016. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Myrcella :)
2016. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!