Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vicces dolgokat szoktak...

Milyen vicces dolgokat szoktak csinálni a cicáitok? :-)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg szokta kergetni ezeket a fehér pihéket! :D Nem tom mi az, nyáron szokott mindenfelé előfordulni! Az enyém meg szokta őket kergetni, amiből néha hatalmas zakó lesz! XD Egyszer már kiesett a negyedik emeletről én meg pont láttam! Leszaladtam gyorsan érte, mert ahogy láttam, nem mozdul meg! Mire leértem (nem volt 30mp sem) már nem volt ott, meglátott egy következőt és azt is megfuttatta! XD
2010. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám reggelente orron harap, ha azt akarja, keljek már fel. A fejem mellé ül, kitartóan bámul és orron harap, akár többször is. (persze nem annyira, hogy belehaljak)
2010. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyéves, vörös, ivartalanított kandúrom megtámadja az ivaros labrador szukámat. Ráugrik, harapja, ahol éri, apró, tűhegyes fogaiva a tarkóján lévő bőrbe csimpaszkodik, a kis mancsaival meg kapaszkodik. A kutya nagyon jó fej, meg sem moccan (talán kölyökkutyaként tartja számon a macskát), amikor kérdem, mi van, csak a farkát csóválja, amivel kiprovokálja, hogy a macska a farokra vesse magát.

Amikor zuhanyzom, a macska a meleg vízben tocsog, és a lábujjaimra vadászik, amikor pedig becserkészett, beledugja a fejét vízbe, és megharapja a lábujjamat. A zuhanyzófüggöny kb. ezer helyen lyukas, mert tesztelgeti, meddig tud felugrani: eddig a vállam magasságában van a rekordszakadás. Amúgy is nagyon szereti a vizet, a vizes mosdóban fekszik, a nedves zoknikon heverészik.

Szereti az illatokat is, a szappant kiszedi a tartóból, és kergeti a lakásban, a kicsöppent tusfürdőbe, testápolóba azonnal belefekszik, és lenyalogatja az arcomra kent Nívea hidratálót, de már egyszer bepróbálkozott a hajlakkal lefújt hajam lenyalásával is. Szívesen mászik bele a wc-be, piszkálgatja a kis mancsával a frissítőrudat, és alkalomadtán megkergeti (letekercseli) a barackillatú wcpapírt is. Óviintézkedésként kénytelen vagyok elrakni a wcpapírt, tamponokat, szappant, káddugót, és természetesen lecsukni a klotyó fedelét.

A konyhát nem annyira kedveli, de azért a mosogatóban szívesen időz, amikor csöpög a víz, és leborított a mosogatószert is. A citromos Lidl mosogatószert kedveli a legjobban, és nem szereti a zöld teás Jar-t. Amikor az szagolt, egyből kiugrott, míg a citromosba belefeküdt.

Minden függönyt megmászik. A vitrázsrudak nem bírják el őt, totál elgörbültek már a súlya alatt. Azt csinálja, hogy felmegy a függöny tetejére, ott kapaszkodik, és a függöny felett kidugva a fejét ordít.

Egyébként sem bírja, ha valaki nem vele foglalkozik. Ha vendégek jönnek, kénytelen vagyok bezárni, mert megtámadja a látogatókat. Felmászik rajtuk, és harap. Amit éppen elér, fület, vállat, ujjakat, és karmol. Az a pillanatnyi agymenésétől függ, hol mászik fel, elöl vagy hátul, de nagyon szeret a lányok mellére települve karmolni. Már amikor látom, hogy valakinek a mellére mászik, be kell zárni, és nem hihetem el a vendégnek, hogy: "De olyan édes, nem bánt, hagyad itt!", mert egészen biztosan támadni készül.

Ami a kaját illeti, szörnyen finnyás, és úgy eszik, mint egy apró, vörös disznó. Lenyalja a zselét az alutasakosról, a húst, meg otthagyja. Aztán visszamegy, és mikor más nincs, megeszi a szerte heverő darabokat is. A száraz kaját kiborítja, játszik a darabokkal, bepiszkálja őket a radiátor csöve alá, hogy aztán fél óra múlva kivadássza és elfogyassza őket. Amúgy mindennel eljátszogat, kivéve a labdákat. Különös figyelemben részesíti a kinder tojásból szedett figurákat, az orrcseppes tubusokat, radírokat, rúzsokat és szőlőzsírokat, és úgy általánosságban bármit, amit később órákon át szitkozódva fogok keresni.


Jó fej macska ez, sok örömöt találok benne. :)

2010. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!