Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica mit ehet?

Kiscica mit ehet?

Figyelt kérdés
Kijottem reggel cigizni egy kb 1 honapos kiscica itt nyavogott ajtoba kerteshazba lakok amugy adtam neki tejet elegge szeret ittlenni nem akart elmenni gondoltam befogadom mivel etethetnem?

#Cica.eledel.macska
2016. okt. 7. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehéntejjel nem, mert hasmenése lesz tőle. Ha tényleg csak 1 hónapos, neki még szopnia kéne, kifejezetten cicáknak való tejpótló tápszert kell venni. De próbálkozhatsz jó minőségű száraztáppal vízbe áztatva, ha nem tudja még elrágni.
2016. okt. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemtudom pontosan nem ertek macskakhoz de kicsi. parizert kockaztam fel neki kicsire
2016. okt. 7. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, megmondja a korát, megvisgálja, és tanácsot ad etetésügyileg.
2016. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tejet ne adj. Ha már tud egyedül enni, akkor vegyél neki kölyökcicáknak való tápot, valami jobb minőségű alutasakosat, vagy tálcásat. Állateledeles boltban kapható, olyat válassz, aminek magasabb a hústartalma lehetőleg (eladó segít). Vagy adhatsz neki picire vágott csirkemellet, más húsféléket akár nyersen is, vagy sima vízben megfőzve (nyersen disznót NEM). Inni vizet adj neki.

Kaphat egy kis túrót, tejfölt, pici tojást is.


Ha befogadod, akkor lényeges lenne, hogy ellátogass vele állatorvoshoz. Biztos, hogy férges, valószínűleg bolhás is. Ezek ellen kell kezelni, nem egy nagy összeg. A doki megállapítja azt is mennyi idős, és ajánlj oltásokat (érdemes beadatni, bár nem kötelező).

2016. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tej ès a párizsi a legrosszabb amit egy macskának adhatsz.

Ha befogadod (ami nagyon rendes dolog lenne :)) akkor vidd el előtte dokihoz! Az ennyi idős csövi macskák általában már megtanultak egyedül enni, mert muszáj volt. Az enyémet 3 hetesen talaltam ès már akkor lefetyelte az alutasisat.

Fessnapfban pl.lehet kapni ilyen pici cicáknak konzerveket. Amit javaslok (én is azzal tömtem az enyémeket) az a Calopet paszta. Tömény vitamin. :)

2016. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!