Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 9 hónapos, nagyon kistermetű...

9 hónapos, nagyon kistermetű macsek. Lehet hogy terhes?

Figyelt kérdés
anyu azt mondta, hogy amikor megkapja a fizetését, akkor egyből visszük a dokihoz. szinte biztos, hogy belepusztulna a szülésbe, Úgyhogy mindenképpen ki kell ivartalanítani.
2010. ápr. 25. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tapintsd meg a hasiját ha érzel benne piciket akkor vemhes! ha még nagyon az elején van akkor is valamit kell érezned benne! De lehet, hogy csak túl sokat evett! Nekem is volt egy cicusom aki 3 hónaposan vemhesnek nézett ki de csak jól lakott!:)
2010. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem nagyon éreztem semmit, de a biztonság kedvéért elvisszük a héten a dokihoz.
2010. ápr. 25. 20:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet vemhes,9 hónaposan már bőven ivarérett,nem valószínű azért,hogy belepusztulna,de nem árt,ha elviszitek az orvoshoz,mert ki tudja.A természet el szokta intézni,az ilyen dolgokat.A maminál is a kislány alig múlt 8 hónapos mikor megesett és csak egy kölyke lett neki,így nem viselte meg nagyon.Az ivartalanításról ne mondjatok le(ha mégis vemhes akkor persze csak utána),mert ez a lehető legjobb megoldás a cicának.
2010. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkora a macsek, mint ha 4 hónapos lenne... tuti, hogy nem tenne jót, neki. Szegényem nagyon jó fej macska, nem szeretném veszélybe sodorni az életét :(
2010. ápr. 25. 20:40
 5/15 A kérdező kommentje:
és még ha lennének is kiscicák akkor sem tarthatnánk meg őket, mert van már 7 macskám, nagyon drága őket etetni, és rendesen eltartani :/
2010. ápr. 25. 20:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen irány az orvos,meg lehet valami más is ha tényleg olyan pici a korához képest.Majd írd meg a fejleményeket!
2010. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na az utolsó komment szöget ütött a fejembe.Olyan Dejavum van.Nálatok az összes cicával gond van?
2010. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

utolsónak:

nem tudom hogy ezzel mire gondolsz, de

az egyik macskám túlosan lefogyott, tettem fel egy kérdést azzal kapcsolatban is

a másik meg tegnap pusztult el, azzal kapcsolatban is tettem fel kérdést :(:(

és most a legkisebb terhes :S

összesen 7+2 (mamánál) macskám van XDXDXD

2010. ápr. 25. 20:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen erre gondoltam.Ha a pici vemhes,elég nagy az esély ,hogy beltenyészet lesz a vége és az genetikailag nem túl egészséges,ezért mindenképpen ivartalanítani kell az összeset(igen az állattartás nem olcsó,nem kell belevágni,ha az ember nem bírja.Lehet az is ,hogy azért is vannak a problémák,mert már torzulnak a gének.
2010. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mindenképp ki lesz ivartalanítva =) az összes ki van, kivéve ő és a tesója :)
2010. ápr. 25. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!