Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Közel egy éves herélt fiú...

Közel egy éves herélt fiú cicám napi "menetrendje" általános? Más macskák is csináltak már ilyet?

Figyelt kérdés

Nagyon jópofa macska, ilyen kis ugrálós bohóc. Nem barátságtalan, de nem jön bújni, nem hízeleg, dorombol, CSAK és kizárólag akkor, mikor megyünk aludni. Odaugrik az ágyba, és akkor simogatni kell, meg puszilgatni, és hangosan dorombol és hízeleg. Aztán odabújik hozzám, és alszunk reggelig.

Reggel aztán felkelünk, úgy fekszik mellettem mintha a férjem lenne :D Aztán felkel, mászkál rajtam, majd újra simogatni kell meg puszilgatni, néha eldobja magát, aztán újra felkel, majd nagy ugrással eltűnik az ágyból, és akkor kell jönnie a reggelinek.

De a nap folyamán máskor soha nem hízeleg, dorombol, hagyja magát megsimogatni, meg állandóan jön, hogy játsszunk, stb. Más macskák is így működnek?


2010. ápr. 25. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ilyen :)
2010. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy általánosságban,igen,bár minden cicának más a személyisge.Nekem 2 kandúrom van(ivartalanítottak),az egyiket össze is tudom "hajtogatni",cipelni,mint egy hátizsákot egész nap,a másik meg akkor jön bujcizni,mikor vízszintbe kerülök és amikor úgy van kedve,és ő nem is szereti,ha felkapkodom,ha nincs hozzá kedve,úgyhogy mondhatni a cicád teljesen normális.
2010. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, az enyém se szereti, ha emelgetem, bár már jobban eltűri. Na, hát akkor örülök, hogy más cica is ilyen :)
2010. ápr. 25. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!