Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen idős kortól vagy...

Milyen idős kortól vagy mennyi minimális súlytól lehetne a kiscicának féreghajtót beadatni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kiscicát aki kb 2 hónapos de súlyra még nincs egy kg se. Mikortól lehet majd neki valamiféle féreghajtót beadni?
2016. okt. 17. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöször így fogalmaztàl, hogy beadatni. Nyilvàn àllatorvosra gondoltàl. Ő pontosan tudja majd az adagot, ne aggoj.
2016. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok azt ki felejtette, hogy màr el lehet vinned nyugodtan.
2016. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónapos korában már kellett volna kapnia, először kéthetente, később 3 havonta kell csak kapnia. De amúgy is ajánlott elvinni orvoshoz megvizsgáltatni, majd ő megmondja az adagolást.
2016. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 1,2 kiló volt mikor találtam, saccra 2,5 hónapos, ő akkor tévedésből (doki adta nem én!!!) felnőtt macska féreg én bolha irtót kapott, attól se lett baja. De később mondták (másik doki), hogy kiscicáknak való is van.
2016. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már kapnia kellett volna korábban is. Ilyenkor még paszta formájút szoktak adni.

Állatorvos ad neki, megmondja a pontos adagolást is.

2016. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!