Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pározhatnak a cicák?

Pározhatnak a cicák?

Figyelt kérdés
Kiskorúk óta eggyütt elő(nem testvér) cicák pározhatnak vagy mivel eggyütt nőttek fel nem? Ha igen, akkor inkább a nőstény cicát lenne célszerűbb ivartalanítani?

2016. okt. 26. 18:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez csak egy egyszerű kérdés volt, apukám egyébként tenyésztő nem szaporító. Ha valakinek van háziállata már egyből ivartalanítsa? Mi van akkor ha tenyésztők vagyunk?
2016. okt. 26. 20:50
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Az van, hogy nem vagytok tenyesztok. Szaporitok vagytok, akik papir nelkuli cicaktol hozzak majd le szepen sorban a papir nelkuli almokat. A kerdeses nostenynek meg inkabb most keressetek uj gazdat, mert ivartalanul is siman Kroger fel agresszivan a majdani picikkel szemben. De, persze ugye, akkor ezt tenyesztokent te is tudod... Ja, dehogy tudom! Ha valoban lenne kozod a felelosallattartashoz es tenyeszteshez, az alapkerdest sem tetted volna fel, mert tudnad ra a valaszt.
2016. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Ha tenyésztő lenne apukád, az ilyen alap dolgokat már rég tudnád.
2016. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Apukám tudja, én még csak 13 éves vagyok. Csak nem igazán értem apukámat, csak a fajtiszta cicákat akarja ivartalanítani. 1 házicicánk van amit persze minden hónapban viszi oltásra de ki ivartalanítani nem akarja. Nálunk otthon 7 fajtiszta 1 házicica van, de nemrég kaptunk a menhelyre 1 kóbor cicát, és egy néni is beadta a perzsáját. De ezt nem értem. Az nem ivartalanított nőstény cica hogy lenne már erőszakos a kicsinyeivel szemben?
2016. okt. 27. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!