Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerethet a macskám attól...

Szerethet a macskám attól még, hogy sosem lehet ölbe venni vagy simogatni?

Figyelt kérdés

Most már fél éves, kicsinek folyamatosan az ölemben ült és dorombolt, dagasztott, de azóta leszokott róla. Nem nagyon szereti ha simogatom, felvenni pláne nem, fészkelődik és nyávog, hogy hagyjam békén.


Ettől függetlenül mindenhova követ, még vécére is, nem zárhatom ki szobából, mert nyávog folyamatosan, hogy engedjem be, és mindig elém jön, amikor hazamegyek, plusz a lábamhoz bújva alszik este, de ennyi. Játszani is szeret, de nem lehet sehogy babusgatni. Egyébként nyugodt, jó természetű cica, nagyjából szófogadó.


Szeret engem attól még, hogy nem nagyon érhetek hozzá? Vagy macskáknál ez hogy megy? Első macskám.


2016. nov. 21. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szerethet.
2016. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szeret. De meg kell tanulnod mindenkit "jól" szeretni, az ő igényei szerint,
2016. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szeret. Az enyém màr 3 éves, felveszem, ugrik ki a kezemből, simogatnám, elmegy.

De velem alszik.

2016. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeret a maga módján, de ő ilyen. Macska. Minden macsek külön egyéniség.
2016. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szeret. Hagyd békén, ne akard simogatni.

Tudom, hogy nagyon nehéz megállni :D

Az enyém sem szereti a simogatást, még azt sem, ha hozzáérek. Csak amikor ő szeretné. Aztán néha elkapom és megszorongatom, mert annyira puha és cuki. Olyankor rosszallóan néz, aztán megmosdik.

De alapvetően nem szoktam macerálni, ettől függetlenül ott van mindig a közelemben.

Kislány cica? Ők általában távolságtartóbbak, mint a kandúrok.

Teljesen normális, ahogy viselkedik és biztos, hogy szeret.

2016. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, nőstény. Nem szoktam piszkálni, ha nem akarja, mint írtam fészkelődik és akkor megkarmol még akaratlanul is. Csak rossz érzés. De akkor valószínűleg szeret, csak ő ilyen. Egyedül azt engedi, hogy fésülgessem a szőrét, akkor mindig dorombol és irányba fekszik, hogy melyik részeit fésüljem. :D
2016. nov. 22. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeret ő, csak nem jól mutatja ki. Az enyèm is ilyen volt amíg nem tartottam meg a talált kiscicát is. Azóta olyan fêltêkeny és bújós lett, hogy alig tudom levakarni magamról. :D
2016. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!