Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hetes cicának lehet adni...

10 hetes cicának lehet adni héjastól bolti, sózott tökmagot?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, az én kutyám is mindig kinézi a krumplit a számból, de nem adok neki, mert tudom, hogy nincs rá szüksége. Az állatok éhenkórászok, nem kell nekik minden kajából adni, csak ami az ő szervezetének kell.
2016. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én még bolti szalámit sem adnék szívesen a cicáimnak, pedig valószínűleg megennék. Múltkor leesett egy pici darab csoki és az egyik macsek ott termett és felnyalta... De attól még tudom, hogy nem jó neki, és nem kapott többet. Elgondolkodtató, hogy vajon mit érez a tökmagon a cica, ami esetleg hiányzik neki.
2016. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, tuti, hoy semmit, csak kíváncsi, mert macska.


a zörgő csokipapírt is mindig kunyerálták..és nem azért, mert kívánták, csak kíváncsiak voltak.

2016. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem a túró rudimat akarta múltkor elcsórni a cicám. :D De nem kapott belőle, és ilyen agyonsózott ennivalót sem adnék soha nekik, bármennyire is szeretnék, pedig én elég sok kajából szoktam nekik adni, mikor kunyiznak.
2016. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!