Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féregteleníthetem a cicám, ha...

Féregteleníthetem a cicám, ha még nem járt le a három hónap?

Figyelt kérdés
Úgy tudom három havonta kell féregteleníteni. Szeptember 10-én kapta a legutóbbi tablettát, viszont mostanában hasmenése van, puffadt a pocakja és sokat nyalogatja a végbél tájékát. Természetesen ha nem javul, akkor a hét vége felé elviszem orvoshoz, de ki akarom próbálni, hátha a fereghajtótól jobban lesz. Még nem járt le teljesen a három hónap, de attól még adhatok neki? Az étvágya egyébként kifejezetten jó és a kedve is.
2016. nov. 28. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy férges, de az is lehet, hogy màs baja van ezért szerintem ne add neki, hanem még most vidd dokihoz ne hétvégén
2016. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
adhatsz neki. Inkább egyszer feleslegesen a féreghajtót, mint, hogy a sok élősködő tönkretegye az egészségét (és megfertőzzön téged is)
2016. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hasmenése van, akkor nem biztos, hogy bármilyen gyógyszert érdemes neki adnod, mert át fog rajta szaladni hatás nélkül.

Lehet, hogy valami egyéb baja van. Elkaphatott valami baktériumot, vírust, vagy lehet allergiás reakció is, ha puffadt.

Vidd orvoshoz!!! A hasmenés miatt hamar kiszáradhat.

2016. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tejet, tejterméket szokott kapni? Sok cica attól puffad...
2016. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!