Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska lehet alkoholista?

Egy macska lehet alkoholista?

Figyelt kérdés
Mostanában baráti társasággal össze szoktunk ülni forralt borozni.A macska odajön és beleszagol aztán bele is nyalogat.De ezt mindig eljátsza.Miért csinálja?Amúgy utána nem látok rajta semmi tünetet ,h berugott vna.Ugyanolyan ,mint előtte.Valamint én estére ,h tudjak aludni 3 mg frontint szoktam bevenni ,ami a 0,5-osből 6db.Ezt múltkor elővettem ,hogy bevegyem a macska meg elcsórt belőle egyet,később megtaláltam ,csak belerágott nem hiányzott belőle sok,gondolom keserű volt neki.Amúgy is érdekes egy forma macskánk van ,mert pl.él-hal a csokiért és a sárga meg görögdinnyéért meg egy csomó féle olyan dolgot szeret amit más macska nem,na de azért a forralt bor meg a frontin nem túlzás?NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK,MERT NEM HUMOR KATEGÓRIÁBA RAKTAM FEL A KÉRDÉS!A kérdés valós.

2016. dec. 8. 09:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként másfél éves ivartalanított fiú szobacicáról van szó
2016. dec. 8. 09:48
 2/17 anonim válasza:
82%
Á, nem hiszem hogy lehet egy macska alkoholista. Szerintem csak kíváncsi cica, neki is van egy személyisége, ugyanúgy mint az embereknek :D
2016. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak az az érdekes,hogy szerintem ha nem venném el előle a forralt bort akkor kitudja mennyit inna meg belőle.Lehet az egészet.Mert amíg el nem zavarom onnan vagy a poharat el nem veszem addig végig lefetyeli.Mint a málnaszörpöt,mert azzal is ezt csinálja.Múltkor vagy egy deci málnaszörpöt megivott.
2016. dec. 8. 10:15
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze nem sima málnaszörpöt ,hanem vízzel higítottat,amit magamnak hoztam be.
2016. dec. 8. 10:17
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A forralt borba szerencsére kevés az alkohol. Nálunk egy macska belelefetyelt valami töménybe. Kis mennyiség ugyanúgy kiütötte, mint az embert.
2016. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Töményet nem igazán szoktunk inni ,de nem tartom kizártnak,hogy azt is bevedelné,ha esetleg előtte maradna.Érdekes,sok ember a kamasz gyereke elől dugdossa el az alkoholt,ezek szerint nekem meg a macskám elől kell majd.
2016. dec. 8. 10:28
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
A macsek nem alkesz, de te durva gyógyszerfüggő vagy. 6 Frontin...
2016. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Neharagudj de ez iszonyat mókás. Rég nevettem ilyen jót.

Nekünk is hatalmas forma a macskánk de nem ennyire. Hihetetlen. :D Amúgy a kérdésre válaszolva, biztos csak ízlik neki. Különleges kis állat lehet :) Nem hinném, hogy alkoholista, mivel írtad, hogy másba is belenyal. Egyszer próbáld ki, hogy hagyod inni hátha tényleg be lesz rúgva. Utána vagy nem iszik többet vagy rákap jobban. :D

2016. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne hagyd, hogy alkoholt igyon, mert komoly baja lehet tőle. Biztos kíváncsi természet, meg szereti a különleges ízeket. A málnaszörptől nyilván nem lesz komoly egészségügyi problémája, max hasmenése. Az alkoholtól lehet. A frontint sem túl jó ha kóstolgatja. Amúgy jól elvan macskád :D
2016. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
6 frontin ,de a 0,5-os ből ,az 3 mg.Nem 6 mg
2016. dec. 8. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!