Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvihetem megsétáltatni a...

Elvihetem megsétáltatni a cicám? Hám nélkül. Kocsival boxba aztán kiszállnák vele s elindulnák gyalog haza. Ö meg követ engem biztos.

Figyelt kérdés
Vagy hülye ötlet? Szerintem tuti követne, apam meg haza vezetne mig mi haza gyalogolunk.

#macska #séta #követés #kikapcsolódàs
2016. dec. 14. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A cicádat nem fogja érdekelni a karácsonyi díszkivilágítás! Annyira csökkent értelmű vagy!


Rá akarod kényszeríteni a saját akaratodat egy jószágra, és aztán itt fogsz bőgni, mint egy marha, hogy elszaladt a cicád és soha nem lesz meg!!

2016. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha alapból nem kijárós és általában nem is élt kint, akkor egy egyszerű zaj, ami neked természetes (pl egy autó elhalad melletted, valaki hangosan nevet, csattanó kukafedél tudomisén) megijeszthetik. Ettől, logikus vagy sem, de rögtön elszaladhat az ijesztő hang forrásától legmeszebb eső irányba, ami lehet történetesen főút, szomszéd kertje (dühödt házőrző kutyával), vagy bármilyen apró rés, amibe ő befér, de te nem bírod majd követni. Gyanítom egyébként maga a tény, hogy idegen helyre rakod le, önmagában sokkolhatja annyira, hogy egyből elfusson és aztán sose találod meg.


Nem jó ötlet, hidd el, csak meghalna.

2016. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A cica nem kutya. Nincsenek olyan szociális szükségletei, nem élvezi, ha idegen helyen van, sőt. A macskáknak nagyon-nagyon fontos, hogy a hely, ahol jár megszokott és ismerős legyen. Ezért nem látsz tömegesen hámmal cicát sétáltatós embereket sem. A legtöbb cicát az is csak szét stresszeli - van ugyan pár kivétel, de kevés.

Ne önmagadból indulj ki, hanem fogadd el, hogy ami neked élmény, az a cicádnak megrázkódtatás. Meg is utálhat téged, amiért elvonszolod egy vadidegen helyre, ijesztő szagok és zajok, villogó fények közé.

2016. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
en szoktam setaltatni a macskam.
2017. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!