Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hónaposan ivarérett egy...

Hány hónaposan ivarérett egy nőstény macska?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
6-7hónaposan.
2016. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bakker, remek!

7 hónaposak...

2016. dec. 15. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz most is elviheted őket ivartalanittatni, ha netán bekapták a legyet akkor is megcsinálja a doki.
2016. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Alig egy hete ivartalanítottam a két mama cicámat.

Ennyi macskát már nem győzök.

Mindenhol promózom a két kicsit, de nem akarják vinni...

2016. dec. 15. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónaposan tüzelt először (és utoljára).
2016. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélj az állatorvossal. Lehet nekik adni tüzelés elnyomó injekciót, ideiglenesen hátha megtenné és mikor lesz pénzed, megműtteted őket, ha addig nem viszik el.
2016. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kinti macskák akkor február végéig nemigen fogják bruttósítani még. Ha mégis akkor sajnos elintézi a természet. De én még kinti macskát télen nem láttam vemhesen. Ettől függetlenül van rá esély,csak azért jóval kisebb.
2016. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az enyém kb. 6 hónapos (a pontos korát nem tudni, mert örökbefogadott kinti cica volt), kb. 4 hónaposan került hozzám és tegnap kezdte a fiúbajt.

Állatorvos még 1-2 hónapja azt mondta, ráérünk a műtéttel majd február végén - március elején. Hát a természet közbeszólt mert itt állunk december végén és már tüzel. Ma hívjuk fel délután a dokit a leghamarabbi időpontért.

Azt mondják, azok a kislány cicák akik nyáron születtek januárra ivarérettek lesznek.

Ha van állatorvos aki fogadja, adass neki gyógyszert akkor lenyugszik meg biztosan olcsóbb is mint a műtét.


(Most magam is tanácstalan vagyok, várom a mai rendelést hogy beszélhessek az orvossal. Sajnálom a cicámat és nem tudom mit kezdjek vele a műtétig. Vemhesség nálam kizárt mert a 9. emeleti panellakásból nem jár ki :) )

2016. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akár 4 hónaposan is, az enyém 5 hónaposan kezdte
2016. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jobb ha egy macsek nem jut el a tüzelésig. Sok sulyos ivaros betegsége lehet

felnőttként, főleg ha kiscicái is lesznek.

ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!