Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a macskám szeme?

Miért ilyen a macskám szeme?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 21. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a pislogóhártyája elörébb lenne a normálisnál, mindenképp doki mert sajna sok betegségnél ezek a tünetek megmutatkoznak.
2016. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az enyémnek nincs ennyire kint és amikor teljesen kinyitja a szemét akkor eltűnik.
2016. dec. 21. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nyitott szemnél nem látszik, akkor valószínűleg semmi baja. Minden macskának van ilyen hártya a szemén.

Ha mégis aggódsz, mutasd meg az állatorvosnak.

2016. dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem harmadik szemnek hívják, amikor pislog néha látható, de nyitott szemnél nem szabad. Ha igen, akkor az vmi szembetegségre utal. De mondom, ha pl ásít egy nagyot, és látszik, az még nem gond, csak ha nem húzódik vissza.
2016. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért figyeld a cicát, ha kell, vidd el orvoshoz. Én cicámnak akkor volt ilyen a szeme, mikor súlyos bélfertőzést kapott (benti cica létére)! A harmadik szemhély megjelenése volt az első tünet, mindig kicsit jobban jött elő. Nem foglalkoztam vele, eszik, iszik, játszik, biztos nincs baja. 3 nap múlva olyan hasmenése lett, hogy konkrétan alvás közben folyt belőle a cucc, nem tudta elzárni az izmait sem. Persze doki, meg is kaptam a fejmosást, hogy már az első tünetnél hozni kellett volna, 2 szurival meg lehetett volna oldani. Így viszont 3 napos infúzió, antibiotikumok, gyógypaszták, és imádkoztunk, hogy kezdjen el működni a bele. 40 ezer felett hagytam ott a dokinál, és igen nehezen sikerült megmentenie. Azóta én az első tünetekkel orvoshoz megyek, mert bármi lehet a háttérben és nem szeretném mégegyszer olyan állapotban látni a cicám.
2016. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!