Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám helyettesíteni?

Mivel tudnám helyettesíteni?

Figyelt kérdés
A macskám nagyon koszos, és nem tudom mit kellene használni fürdetőnek. Kutya sampon? Baba sampon? Macska fürdetőről még hallani se hallottam, egyáltalán van olyan? Mit szoktatok használni macskafürdetéskor?
2010. máj. 3. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Macskéknak való sampon és balzsam, azokból is a drágább jobbféle. Egy 200ml-es akár 2 évig is kitart, igaz van ára neki 2000-3000 Ft, de a minőség az minőség, és hát 2 évre is elég. Biogance, vagy Héry márkák a jók. Én a kzytámat Biogance - val fürdetem, kiállítási kutya hoszzú szőre van. 1 évig elég egy 200 ml-es.

Amúgy ha nem tudod gondozni, miért tartasz macskát, miért fajultak el addig a dolgok, hogy a macska csupa retek lett?

2010. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Nehogy emberi samponnal füresd, mert ha kényes a pőre, a különböző allergiáktól el is pusztulhat. Meg ha nem akarod ezeket a samponokat beszerezni, menj el állatorvoshoz vele, vagy kozmetikushoz. De ha alapból úgy állsz hozzá, hogy nem költesz rá epént, mert azt gondolod, hogy csak egy macska, akkor több macskád ne is legyen.

Egy macska attól lesz koszos, ha nem gondozod, meg ha beteg, ugyanis akkor nem tud tisztálkodni. Tehát alapból elhanyagoltad, ez a macska életvitelével ellentétes dolog. Én alapból elkoboznám tőled a macskát.

Állatvédő és kutyatenyésztő avgyok!

2010. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért, csak rosszalkodik a billentyűzet.
2010. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Befogadott macska, bocsáss meg, hogy gondoskodni, és szerető otthont akarok adni, egy utcára dobott cicának. Arról nem én tehetek, hogy az ezelőtti gazdái így bántak vele.
2010. máj. 3. 14:19
 6/10 A kérdező kommentje:

És egy szóval nem mondtam, hogy nem adok rá ki pénzt. Csak eddig nem volt ilyesmire szükségem, és fogalmam sincs, hogy egyáltalán van olyan, hogy macskafürdető.

Én csak segíteni akarok szegénykén, a szemem láttára dobták ki a kocsiból, az állatorvosunkhoz csak reggel lehet menni, így csak holnap tudom hozzá vinni.

2010. máj. 3. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Van cicasampon, állatpatikában vagy állateledel-áruházban kapsz, pár száz forint.
2010. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a rendes válaszokat. Tudom sokan, elhanyagolják az állatokat, de nagyon sok kivétel van, nem kell rögtön előítéleteket mondani, úgy, hogy nem is tudjuk az egész történetet.
2010. máj. 3. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy a fejét ne vizezd be, a szemébe és a fülébe ne menjen samponos víz.
2010. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha választasz, bolhaírtósat vegyél, azzal tiszta is lesz és a rajta lévő bolhák nagy részét elintézed.Általában két embernek könnyebb a fürdetés . Egyik tartja a nyakbőrénél fogva, a másik fürdeti.A sampont oldd fel egy pohár vízben és a bevizezett cicára ezt öntsd rá.
2010. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!