Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés

A napokba vettem észre hogy a lábán és a szeme alatt van egy ilyen piros folt ahol nincs nagyon szőr.. vagy nem is tudom. Mi baja lehet? a lábáról tudtam képet csinálni de a szeméről nem tudtam, pont a szeme alatt van.


Kép: [link]



2016. dec. 27. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kullancsra tippelnék.Szerintem valahol összeszedte,és kirágta magából..A mi cicáinknak akkor volt ilyen a szőre.Mindenesetre ha hosszabb ideig nem múlik el neki,akkor nézesd meg állatorvossal
2016. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen gyönyörű cica :O

Kijárós vagy benti? Enni mit kap? Egyedül van vagy más állattal?

2016. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Játék közben nekiszaladhatott a forro kalyhanak, vagy mas fütötestnek?

Jellemzoen eges hagy ilyen foltokat, azert kerdem. Mindenesetre megnezetnem allatorvossal, ha lehetseges.

2016. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszolo, a szeme alatt is kirágta magábol a kullancsot?
2016. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Benti cica tehát a kullancs kizárva, nem kap semmi különlegeset, konzervet és tápot meg alutasakosat szokott kapni de attól nem hiszem mert régen is azt ette. Nem rég hoztunk egy másik cicát de az hamar el is ment mert nem tudtak összeszokni kb. 3 héttel ezelött vitték el a másik macskát. Kályha nincs tehát nem égethette meg magát.
2016. dec. 27. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Tán allergia, de az állatorvos kideriti.
2016. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet pl. gombás fertőzés is.

Állatorvos tud biztosat mondani.

2016. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!