Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám kiengesztelni a...

Hogy tudnám kiengesztelni a macskamat?

Figyelt kérdés
Teljesen veletlenul, figyelmetlensegbol raleptem a cicam labara meg delelott, mindig a labam alatt van, meg bujik, dorombol, persze miutan raleptem, megpuszilgattam meg simogattam aztan bebujt az agy ala es ha kijon akkor oda se jon hozzam es ha en odaakarok menni hozza fujog meg elfut meg morog, hogyan tudnam kiengesztelni szegenyt?
2017. jan. 7. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Friss egérpörkölttel sok tejföllel.
2017. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ez most komoly? :D

Arról Ő tehet, hogy mindig láb alatt van. Lehet, hogy most durcázik, de ha éhes lesz úgyis megbékél.

2017. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már régen elfelejtette az egészet!
2017. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez igy van, a morgas/elfutás azt is jelentheti, hogy még mindig fáj a lába.. érdemes lenne megnézni.
2017. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
A cica nem haragszik rád, egyszerűen összekapcsolódott a kis agyában a fájdalmas élmény és a te fizikai közelséged, ezért most megijed tőled és fúj rád. Néhány alkalom kell, amikor testközelben lenni veled kellemes tapasztalat számára (simogatás, finom falat stb.), és felülíródik a berögződés.
2017. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
adnek en neki olyan kiengesztelest....
2017. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Biztos nem lett valami baja a lábának? Én egyszer az egész macskára léptem rá véletlenül (szintén tekergőzött), azon kívül, hogy egyszer elszaladt és vernyantott egyet, utána jött vissza megint. Amúgy igen, jutalomfalatkával bármit elfelejtetsz vele, én a karomvágás után szoktam neki adni, mert azt nem szereti és hisztizik miatta, de amint kap egy falatkát, hirtelen már azt se tudja miért morgott az előbb.
2017. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!