Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik kis-állat biztosítás a...

Melyik kis-állat biztosítás a legjobb?

Figyelt kérdés
Javaslatokat szeretnék! Hallottam olyan biztosítórol ami nem fizet egy fityingetsem ha az állat olyan betegségben szenved ami a fajtájára jellemző! Tehát én olyan biztosítást szeretnék ami tényleg BÁRMILYEN betegsében fizet, és a lehetőleg legtöbb százalékot! Köszönöm
2017. jan. 19. 01:42
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


ezt a táblázatot néztem. Mivel saját lakásom nincsen, ezért a táblázat szerint csak a Aegonnál van kimondottan kis állat biztosítás. Viszont ott nem százelék szerű a kár kifizetés, hanem van egy kötelező fix önrész ami 10.000 Ft. És ők fizetnek 80e, 140e, vagy 200ezret a csomagtól függően. De mindegyik csomak áll egy fix 10e önrész. Úgy gondolom sűrűbben szoktak lenni kevés kiadások mint egy nagyon drága baleset vagy betegség. És akkor mindig én fizetném az alap 10ezret aztán a biztosító kiegészít pár ezerrel. Ez nem éri meg annyira.. valakinek ötlet vagy javaslat? Köszönöm

2017. jan. 19. 02:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Mind átverés, megnyugtatalak mindíg a biztosító nyer. Tedd félre azt a pénzt magadnak havonta és jobban jársz.
2017. jan. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen biztosításom, hülyeségnek tartom, ezen csak ők nyernek. Nekem mikor méhgyulladása volt a cicámnak 10 ezret kellett fizetnem, nem 30- 50 ezret. És tényleg ritka egy nagyobb kiadással járó betegség a cicáknál, erre érdemesebb inkább félretenni előre.
2017. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!