Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicaneveket keresek, vannak...

Cicaneveket keresek, vannak jó ötleteitek?

Figyelt kérdés
6 baba van, elvileg 3 fiú, 3 lány.
2017. jan. 28. 08:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fejezzétek be ezt az ivartalanítás szöveget. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy akarnak-e kiscicát, illetve hogy fel tudják nevelni/tudnak-e gazdit találni nekik. 21 éves vagyok, a mostani kiscicák a 3. szülinapomra kapott cicám leszármazottai. 3-4 évente egyszer vannak kiscicák, mindig egy cicát hagyunk meg, ami nincs ivartalanítva, mert szeretnénk, ha megmaradna ez a vérvonal. Kedves okoskodó, ha látnád őket, megértenéd.
2017. jan. 28. 22:41
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Arról van jogod dönteni, hogy te akarsz-e gyereket. De ha neked is évente 3-szor kellene legalább 3-4 gyereket szülni, csupán azért, mert az idióta gazdád szerint cukik, biztos nem ujjongnál az örömtől.
2017. jan. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem megy a szövegértés? 3-4 évente egyszer vannak kiscicáink, minden alomból egy lány kiscica marad velünk, a többit ivartalaníttatjuk és keresünk nekik gazdit. És mivel csak lány cicáink vannak, szobacicák, mi döntjük el, hogy mikor legyenek pároztatva. Most épp 3 macskánk van, az anyacica 4 éves, van egy 7 éves és egy 11 éves. Nagymama-anyuka-unoka. A mostani picik közül is csak egy kislány lesz megtartva, a többi ivartalanítva lesz.
2017. jan. 29. 14:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Megy a szövegértés nagy része, az, hogy a te esetedben MOST ez van. De csak egyszer kell, hogy kiszökjön, vagy ne vedd észre, hogy már párzik, és máris nem 3-4 évente lesz.

Azt a részét viszont nem értem, hogy "6 baba van", majd "mindig egy cicát hagyunk meg". Persze, tudom, amit másnak adsz, azt is te nevezed el, ugye?

2017. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!