Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális ha elütök egy...

Az normális ha elütök egy cicát és nem vagyok miatta szomorú?

Figyelt kérdés
a minap jöttem haza és sajnos már egyszerűen képtelen voltam lefékezni és hát megtörtén még fel se tudtam még lehet dolgozni vagy csak azért nincs nagyon buntudatm mert nem ismertem?
2017. febr. 19. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
:(
2017. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Okes hogy elkerulhetetlen volt de a jo k a t hogy nem birtad orvoshoz vinni

Neked is ezt kivanom

2017. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
el lett aztán temetve:(
2017. febr. 19. 21:42
 4/12 anonim válasza:
58%
a macska nem a kedvenc állatom,de nagyon remélem veled is ezt csinálják.
2017. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Normális.
2017. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi hülye van itt jézusom. Normális, bár én picit sajnálnám, de van olyan helyzet, hogy elkerülhetetlen, hogy elgázold. Itt a gazdi a felelős.
2017. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Kamionos vagyok, a macskák hülyék, sokszor kivárják az utolsó pillanatot és kiugranak a kocsi elé látványosan szándékosan...

20 éve vezetek, 5 macskát lapítottam eddig ki, 1 rókát és 1 őzet.

A rókát és őzet sajnáltam, a macskák mind öngyilkosok lettek.

2017. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Még ha a macska tehetett is róla, normális egészséges lelkiismerettel rendelkező embernek ilyenkor valami megmozdul a lelkében. Sajnálat, szomorúság, bűntudat valami...

2017. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem a macska tehet róla.

A gazda leginkább. Ha olyan helyen él az ember,hogy autós forgalom van a közelben,akkor a gazda felelőssége,hogy a macska ne juthasson ki az úttestre.

Vagy legyen benti,vagy olyan kerítés legyen,amin nem tud kimenni.Esetleg kennel a kerten belül+benti tartás.

Ez mind a gazda felelőssége.

Én ettől függetlenül nagyon sajnálom az elütött cicákat, el se tudom képzelni,hogy milyen lelkiismeret furdalásom lenne,ha egyszer én ütnék el egyet.Nagyon sajnálnám.De ettől függetlenül nem az autós a hibás!

Én egyszer vezettem hazafelé,a megengedett sebességgel.Egyszer csak kiugrott egy bokorból elém egy kutya, éppen hogy le tudtam fékezni.

Ha jöttek volna mögöttem,akkor viszont még satu fékezni sem tudtam volna.

Ebbe is bele kell gondolni,nem minden autós gyilkos,hanem egyszerűen nem tehet róla,hogyha kilép elé egy állat.

A gazdának kéne megakadályozni a helyzetet.

Sajnálom,de így van.

2017. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Istenem..

A macska szeret maszkalni majd a gazda arra fog figyelni, merre jar.

Kerdezo: teljesen normalis. Hozzank multkor bepofatlankodott egy macska, zavarta a sajatjaimat en kiraktam messze tolunk mert nem kellett tobb macska..

2017. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!