Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt hiszem elloptam egy cicát?

Azt hiszem elloptam egy cicát?

Figyelt kérdés
Vác felől jöttem hazafele, s az út szélén volt egy fiatal cica, ez hétfőn volt, megálltam, mert láttam véres, azt hittem el csapták, kinyitottam az ajtót már jött is oda hozzám, dorombólt. A füle friss véres volt ezért el vittem dokihoz, úgy voltam vele utána visza viszem, megnézete a doki, tályog volt a fülénél, kitisztította, inekciót kapott, azt hittem autó okozta, de nem, doki szerint verekedés miatt lehetett. Nézettem csipet benne, de nem volt, ivaros kandúr, amíg szépen helyre nem jött magamnál tartottam, most is nálam van,bevallom megszerettem. Vinném ivartalaníttatni, oltatni is szegényt, de szinte biztos, hogy van gazdija, mert nagyon szelíd, vissza vigyem? És ott a házaknál érdeklődjek? Úgy lenne tisztességes:((((

2017. febr. 24. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne add vissza!

Hiszen ha az eddigi tulaj jó gazdi lett volna, akkor:

-nem nézte volna tétlenül hogy elcsavarog (ivartalaníttatta volna)

-chippelteti

-rak rá nyakörvet

-körbeplakátolja a környéket a fotójával, hogy keresi

-érdeklődik a környékbeli házaknál, szomszédoknál

(Legalább is én biztos így tennék ha elveszik valaki akit szeretek..)


Mivel valószínűleg ezek egyikét sem tette meg, kijelenthetjük, hogy nem elég fontos neki a cicája.

Így hát egyértelmű, hogy nálad jó helyen van a macska. Boldognak látszik, nem igaz? Úgyhogy szerintem mindkettőtök érdekében tartsd meg! :)

2017. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen nagyon boldog cicus, úgy meg szeretett engem;)))))
2017. febr. 25. 14:30
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Szép volt tőled hogy befogadtad és orvoshoz vitted. Megérdemled hogy megtartsd! :)
2017. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
És ő is megérdemli hogy boldog élete lehessen.
2017. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi:)))
2017. febr. 25. 17:23
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Ne add vissza. Nálad sokkal jobb helye lesz!
2017. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!