Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bp panelban lakok. Miota itt...

Bp panelban lakok. Miota itt lakok ez az egy macskám van15éves, jol van, de ha megdöglik mi a teendöm vele?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 22:21
1 2
 11/14 misikirály válasza:
64%
Olyankor nem szabad simizni,mert nem dorombol.
2017. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ElinorJ válasza:
55%
Gondolom, azért írtad,panelben élsz együtt a cicával, mert ez fontos. Hiszen ha kertes házban élnétek, mindketten tudnátok mi legyen ha az élők sorából távozik. Mi a kérdés?
2017. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok "macskás" a "megdöglik" szó nekem "kicsi" b*ssza a csőrömet! A kutyusom 16 éves volt, mikor meghalt. A 8. kerületben van a Péterfy utcában az állatklinika, ha esetleg baja lenne és, ha nem menthető segíthetnek a továbbiakban is! De ha csak szabadulnál tőle inkább keress neki másik gazdit aki gondoskodik róla éltes kora ellenére is!!!!
2017. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Több kisállattemető is van az orszàgban. Ha a gyakori kérdések oldalt meg tudtuk talàlni, az is menni fog gondolom..

Ha beviszed egy àllatkórhàzba, ott is le tudod adni hamvasztásra.

Én se tudnék úgy beszèlni egy velem élő àllatról, hogy "megdöglik". Inkább el kell ajándékozni, vagy talalni neki másik gazdát ha már ennyirre nem érdekel.

Kukába dobni csak a debil ostoba érzéketlen tahók szokták. Egyrészt nem is szerette ha ezt megteszi (az ilyennek nem való élőlény, simogasson kaktuszt), másrészt tilos (közegészségügy).

A "megdöglik" szó, meg a "csak egy àllat" hozzáállás általában inkább (persze ott sem mindenki!) falun, vagy a nagyon alacsony szinvonalon (mind agyilag, mind érzelmileg esetleg anyagilag) élőknél jellemző hozzààllás már csak. Ezeknek az embereknek a szellemi, értelmi, érzelmi kapacitása mèlyen az àtlag alatti. (Egy felsőbbrendű faj nyilván állatokként bánna velünk: bezárna, kikötne hóban fagyban, hőségben esetleg kínozna ha úgy tartja kedve, néha megetetne ha épp kedve tartja, vagy kilökne az utcára, aztán ha találunk kaját a szemétben életben maradunk talán mert pénzünk nem lenne venni.)

Szerintem sok ember megérdemelné (főleg a "csak egy állat" hozzáállásuakl), hogy megtudja milyen az igazi kiszolgáltatottság.

A probléma ott van, hogy ezek nem is fogják fel, annyirra sötétek hogy hihetetlen!

21 században vagyunk! Érző ÉLŐ lényekről beszèlünk aki eszik, iszik, alszik, fázik, fél!

Usa-ban már szövetségi bűncselekmény ha vki állatot bànt.

Fel kellene nőni végre. Nem kell állatot tartani, nem kell simogatni, nem kell megvásárolni. Csak hagyni őket élni. Békén hagyni!

Ugyan annyi joga van hozzá mint neked vagy nekem.

Ha meg magunkhoz vesszük gondoskodni róla arra a rövid kis időre ami jut neki.

Mi a büd@s f..om olyan nehéz ebben?!

Ennyire nem lehet devians az "ember"!

2019. dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!