Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt olvastam, hogy az eukalipt...

Azt olvastam, hogy az eukaliptusz illóolajat nem szeretik a kullancsok. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor az lenne a kérdésem, hogy ha kullancs van a macskában és a kullancs körül csepegtetek oda az eukaliptusz illóolajból akkor kijön a kullancs??

Vissza fogja köpdösni az eddig kiszívott vért?



2017. ápr. 17. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen olajat ne csepegtess oda, fulldokolni kezd és beleköpi a cicába, amit nem kéne. Csipesz. Kitéped, de ne a testét nyomd meg, a tövénél fogd meg.
2017. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Nem merem kiszedni belőle, félek h elszúrom.. és azt sem tudom biztosan hogyan kell.

De akkor ha zsírt kenek rá akkor is ugyan ez történik?

2017. ápr. 17. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:

(Eukaliptusz illóolajat töményen nehogy cseppents a macskára!)


Olvasgass a neten arról, hogy hogyan kell eltávolítani a kullancsot és próbáld meg megcsinálni vagy kérd meg a szüleidet.

2017. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagy kerek teste alá fogj be csipesszel és tépd ki, ha bele törik a feje, nem gáz magától kilöködik, zsírt se kenj rá.
2017. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így kell kiszedni macskából is, tekerni sem muszáj. [link]
2017. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. ápr. 18. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!