Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám még csak épp, hogy...

A kiscicám még csak épp, hogy 1 éves. És egy nagy kandúr "rámászott". A füle vérzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na, egy nagy kandúr meg....., és nem tudom, miért..(biztos beleharapott a füléba vagy nem tudom) de vérzik a füle :( Elég csúnya..Mit tegyek?
2010. máj. 15. 11:20
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nézesd meg egy állatorvossal.
2010. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát..fura..itt mindneki az állatorvost ajánlja...

Az lesz, halesz időm elvinni :(

2010. máj. 15. 12:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
addig is kend be neki valami fertőtlenítővel és tisztitsd ki a sebet. pl Betadine
2010. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, fertőtlenítsd neki. Ha nem fertőződik el, rendbe jön magától a cica. Sok mindent megoldanak, túlélnek ők természetes úton. Ha úgy látod, gennyesedik, és tényleg nem javul, akkor vidd az orvoshoz. Minden jót nektek!
2010. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell varrni(egy macskafület nem is lehetne szerintem) akkor nem kell orvoshoz szaladni. Az sem csinál vele mást, mint amit te tudnál, csak még pénzt is kér érte. Itt már mondták, fertőtlenítsd és a többit a természet megoldja.
2010. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lány cicád van? Ha az, akkor készülj a kiscicák fogadására. Ha "rámászik" egy kandúr, általában elég durván történik.Gondolom, hallottál már macskazenét.

Betadinnal kezelheted.

2010. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A cicának semmi baja :) Már a vért is lenyalta, meg egyáltalán nem látszik. :D

Amúgy, nem volt "hang". Nem hinném, hogy terhes lesz. Még csak 1 éves. Meg azok nem hiszem, hogy megmaradnának.. Mert amikor a másik cicám fialt meg először, megette vagy nem tudom :/

2010. máj. 16. 09:08
 8/9 anonim ***** válasza:
1 éves cica már felnőttnek számít. Tehát lehetnek cicái nyugodtan. Ha most nem lesz is, gyorsan újra ivarzani fog és lehet, megint kifog egy durva kandúrt. Miért nem ivartalaníttatod? Nem lesz kicsi, nem lesz sérülés, ellenben lesz hosszabb cicaélete.
2010. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát...a mérete elég kicsi..Nem golndoltam, hogy már felnőőtt :(
2010. máj. 17. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!