Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan h legbújósabb cicafaj?

Van olyan h legbújósabb cicafaj?

Figyelt kérdés
Inkább csak tapasztalatokat írjatok, és kérdést arra értem mert ismerősöm mondta h a brit kékek azok nem bújósak de viszont van amelyik igen. Mi a véleményetek melyik a legbújosabb?
2010. máj. 15. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden cicus egyformán szereti a gazdáját és minden cicus egyformán szeret hízelegni,mert ez a részükről a tisztelet jele a gazdi felé. A bánásmódon nagyon sok minden múlik és nem fajtára vezethető vissza.
2010. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi =)
2010. máj. 15. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Igy van..,fajtától függetlenül,éppúgy szeret hizelegni,bújni egy perzsa macsek mint egy házi cica;)
2010. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor az enyémet nagyon elrontották nevelésileg, mert csak akkor hízeleg ha kaját adok neki, de egyébként kb le se...xD egyébként a ragdoll-okról hallottam hogy ilyen bújósabbak azt hiszem, én is olyat akartam eredetileg:D
2010. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
57%

Igen van.

Pláza cica.

2010. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem nevelés kérdése,a vérmérséklet és a személyiség a mérvadó,meg,hogy hogyan bánunk vele.Az ivartalanítás is sokat segít.
2010. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem két házicicám van. Ugyanúgy vannak nevelve. Az egyik nagyon bújós, a másik egyátalán nem. Szóval a házicica ilyen szempontból lutri.
2010. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 macsekom van, ugyanolyan szeretetet kaptak kiskoruktól fogva, de totál más egyéniségek. Sőt az egyik még a területét is védi a kandúrok elől, pedig még kölyökkorában ki lett ivartalanítva =D
2010. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fajfüggő. Nekem perzsa cicám van, el van kényeztetve, de egyáltalán nem bújós. Nem bántjuk, nem kiabálunk vele,semmi, mindig simogatnánk, de nem hagyja, van mikor úgy eszébe jut, akkor odajön, bújik, teszi magát, de van hogy megpróbálom simizni, és megharap, abból aztán mindig játék lesz. Anyához szokott inkább odabújni napközbe, hozzám éjszaka. Ja és fiú, ivartalanítva van.
2010. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen, de ezektől függetlenül vannak faji sajátosságok
2015. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!