Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem viseli el a nyakörvet?

Nem viseli el a nyakörvet?

Figyelt kérdés

Van egy kb egy éves, ivartalanított nőstény macskám. Szeretnék bolhanyakörvet adni rá, nyilván a védelem miatt, de részben azért is, hogy látszódjon rajta, hogy gazdis.

Fiatalabb korában próbálgattam a nyakörvet, akkor csak sima nyakörv volt, féltem a bolhanyakörvet ráadni, mert kinőtte volna, meg hát ha nem viseli el, akkor vághatom le róla.

Se akkor, se a mai próbálkozásnál nem bírta elviselni, beleakasztotta a száját, karmolta, próbálta magáról leszedni, többször is megpróbáltuk, de nem akarja. Adtam neki közben enni, játszottam vele, próbáltam elterelni a figyelmét, de ez sem használt sokáig. Fogalmam sincs, mit kezdjek vele, a másik macskám mintha észre sem vette volna, egyáltalán nem zavarta.


Van valami ötletetek, esetleg tapasztalatotok? Mégis hanyagoljam a nyakörvet, és valami cseppet kapjon?



2017. máj. 7. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha bele tudta akasztani a száját, akkor túlságosan lazán lett rátéve. Rakd rá rendesen aztán hagyd rá, majd rájön hogy úgysem tud tenni ellene semmit.

Vagy, tegyél rá tölcsért, és miután azt leszeded, még örülni is fog, hogy csak nyakörv.

2017. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!