Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil az ágyamra a macskám?

Miért pisil az ágyamra a macskám?

Figyelt kérdés
Nem bántom, szeretgetem, enni adok neki. Mégis időnként lepisili az ágyamat. Arra ébredtem, hogy mászkál rajtam és dörgölődzik, majd éreztem, hogy folyik a pisi a lábamon. Nem történt itthon semmi változás, takarítom a WC-jét és egészséges. Mi lehet a baj? Talán szellemi fogyatékos? Tudok tenni ellene valamit?
2017. máj. 14. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyém nem teszi ivartalanitas ota. Fiu
2017. máj. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik cicám ivartalanítás utan soha nem pisilt oda. A masik cicám akkor csinálta, amikor hugyköve volt. Fajt neki nagyon. :-( Volt meg egy cicám, ő is csak akkor csinálta, ha eppen volt valamilyen betegsége. Sajnos mar nincs köztünk. :-(
2017. máj. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém,csak egyszer csinált ilyet.Nem voltam hajlandó éjjel levinni,mert volt alom a lakásba,de neki az nem volt jó.Van aki szerint bosszúból csinálta.
2017. máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

NEM bosszúból csinálja. És jelölni sem így jelöl.

Ha ott vagy, az érdekes.

Legtöbbször szeparációs szorongás miatt csinálják. Ott vagy, érzi a szagod és nem akar eltávolodni a közeledből, de nem tudja tartani és elereszti:S - Viszont ez így általában akkor igaz, ha nem vagy otthon, és vár haza.


Mennyi idős? Milyen nemű? Volt már valaha gond az alomra járással? Több macskátok is van vagy csak ő egyedül?

2017. máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvinném orvoshoz, az enyém egyszer lepisilte a székemet és később derült ki, hogy valami vese gondja volt.


Ha az nem, akkor esetleg nem volt túl korán elválasztva az anyjától? Az okozhat macskákban szeparációs szorongást, és mindenhova pisilést.

2017. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy húgyköve van, vidd el dokihoz.Valószínűleg fáj neki a pisilés és ezt összeköti az alommal. Azt hiszi ha nem az alomba pisil akkor nem fog fájni,illetve ez egy jelzès feléd is,hogy valami baj van.
2017. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!