Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy szürke cirmos kandúrnak?

Figyelt kérdés
Ilyen: [link]

2017. máj. 18. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
De édesek! Amugy ha nem akarsz tucatnevet, akkor pl. Grey.
2017. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
70%

Én mindig tulajdonságról adok nevet a jószágnak. Van egy kutyám, Ördög. Fekete mint az éjszaka, és párszor már rám hozta a frászt. Van egy macskám, Bandita, mert álarcszerü foltja van a szemei előtt, és amúgy mindent elhurcol, amit csak elbír, mindent a magáévá tesz. Egy másik macsek: Whiskas. Ő cirmos, és valahogy ráragadt. Egy harmadik macsek: Angyal. Ő mindig bújik, dörgölőzik, simul, hófehér, mint egy angyal.


A legyeket, Mancinak hívom, mindet. Bár őket nem tartom, írtom, ahogy csak tudom, valamiért nekem mégis megmancisodtak.

2017. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Aladár, Alajos, Béla, Ottó, Bendegúz, József, Károly, Voldemort
2017. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért pontozták le csori 1#est. Szerintem olyan nevet adj ami a személyiségéhez passzol. Pl ha nagyon nyifogos, akkor lehetne nyafi.
2017. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha nekem lenne egy cirmos kandurom,akkor Dome,Donci lenne a neve.De,ha mar kicsit megsimerted konnyebben talalsz neki nevet.
2017. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igazából a Dörmi tetszik 😝

De nem tudom, illene-e rá:$

2017. máj. 18. 11:10
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

De cukik. Az enyém is pont ilyen volt, enyémet Ricsinek hívják. Egyébként lány, de ez csak később derült ki, azt hittük fiú. :D De már csak erre hallgat, úgyhogy így marad.


M betűvel a fején lehetne Morpheus is, az olyan tekintélyt parancsoló. :D ami egy kiscicához szerintem vicces párosítás. Vagy valami M betűs.

2017. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem valamiért egyből a Jáci ugrott be, mikor még nem is láttam a képet; és mikor megnéztem a képet, ez csak megerősödött. A Jácintnak lehetne egy rövid verziója. A Jácint elvileg eredetileg csak fiú név volt, de most már van olyan nevű lány is.
2017. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Ivartalanítani luxus.
2017. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 ez h jött ide?
2017. máj. 18. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!