Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák véreznek amikor...

A macskák véreznek amikor tüzelnek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2010. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát,DE.

Ez ugyan olyan: a NŐK véreznek amikor menstruálnak?

Csak annyi a különbség,hogy a cicák nem minden hónapban hanem csak a párzási időszakkor ami most van!

2010. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen.De tisztán tartja magát.
2010. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát nálunk 3 lány cica él a lakásban, és még soha sehol nem hagytak vércseppeket. a kutya a kertben van, a kövön szoktunk látni nyomokat. de a cicák után még soha. szóval vagy nem véreznek, vagy csak olyan sokszor tisztálkodnak hogy a jó pár év alatt még soha nem hagytak maguk után nyomot
2010. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Második a különbség csak annyi hogy a kutyák meg a macskák nem nők, nem emberek és még csak a tüzelésük funkciója sem az mint a nőnek. Kezdve ott hogy ők csak akkor termékenyülhetnek meg mi pont akkor nem. Erről ennyit. Évekig voltak nőstény macskáink és sosem véreztek... :) Ja és párzási időszak sincs, akár télen is tüzelhet egy kutya, vagy szülhet köylköket egy macska. Párzási időszak a vadállatok között van akiknek muszáj alkalmazkodni az időhöz, de a macska meg a kutya már az ember mellett van, kedvező környezetben. A macska általában addig ivarzik amg be nem párzik, pár nap szünettel.
2010. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
én sem láttam vérezni a cicámat míg tüzelt.
2010. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Pedig bizony ám! Csak tisztálkodnak folyamatosan, és nem olyan intenzív, mint a kutyáknál. Kutyám és macskám is van. Míg a kutya cseppeket hagy, a macskánál csak akkor lehet észrevenni, ha direkt megfigyeli a gazdi. A macsek nem hagy nyomot maga után.
2010. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még sose láttam egyik macskámat se vérezni tüzelés alatt, kutyát viszont igen.
2010. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Nekem is van cicám, 3 nőstény és 2 kan, és igen, van párzási időszak, még ha nem is így hívják, de van a sarjúmacska, ami tél előtt születik és van a normális, ami tavasszal, nyáron, nem tudom, úgyhogy előtte van párzási időszak.és ezek is mensturálnak, ahogy a kutyák is,csak tisztán tartják magukat.
2010. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bocs de pl az én kutyám és is télen született. Hóban tanult járni. És kikérem magamnak hogy valami selejt lenne! Teljesen egészséges, okos, erős! Az egyik macskám is ősszel született, és telejesen normális. Ezek az állatok nem az erdőben élnek ahol számít az időjárás...

És egyik állat sem menstruál... Azt a nők teszik és a két folyamat nem ugyanaz, még ha mindkettő vérzéssel is jár!

2010. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!