Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak nyávog a macskám?

Mit csináljak nyávog a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy benti cicám, 3 éves ivartalanított kandúr. Amikor kimegyünk, néha kivisszük magunkkal a kertbe. Pl. ha napozok kijön velem, ő is odafekszik mellém, kint pihenünk egy órát, aztán bemegyünk. Ma is kijött velem, amíg olvasgattam, ott pihent mellettem. de el akart csavarogni, mert a szomszédból hangokat hallott és kíváncsi lett, ezért bejöttünk. Azóta az ajtónál ül és nyávog, hogy ki akar menni. Sőt még kaparni is elkezdte, de ezzel szerencsére leállt miután rászóltam. Kiengedni nem fogom, mert egyrészt jön a vihar, másrészt pedig sok a kutya és az autók a környéken, veszélyes lenne. Örökre bezárni se szeretném, mert olyan jó nézni, ahogy élvezi a kintlétet. Hempereg, nyújtózkodik, lesi a szitakötőket- egyszerűen jól érzi magát. Idáig mindig szót fogadott, sose ment el a közelemből. Igazán jól nevelt, de most rájött a dili. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

2017. jún. 4. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Máshogy nem tudod megoldani, mint hogy vagy nem engeded ki, vagy hámmal, pórázzal viszed ki (ha hozzá van szoktatva).

A macskák öntörvényű állatok.

2017. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy mi a baja. Éhes volt, ezért "cirkuszolt" az ajtó előtt. De hogy miért pont ott, azt nem tudom. Egyszerűbben megértettem volna, ha az üres tálja előtt nyávog. Miután evett befeküdt a kosarába és azóta alszik. :)
2017. jún. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!