Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicam beteg, mit tegyek?...

A kiscicam beteg, mit tegyek? Valami hasznos tanacs?

Figyelt kérdés

Beteg a cicam, mit tegyek?


Van egy ket eves cicam, akinek nem tudom mi baja. Nagyon beteg. 3 napja csak ossze van kuporodva, alig mozog, ha felall akkor olyan erdekes hangon nyavog, mintha fajna neki valami. Nem santit, a labaval nincs semmi baj megis elegge lassan megy. Eddig fara maszott, szaladgalt most meg egy metert nem tud megtenni:(. Nagyon aggodom miatta. Kinti cica, mindig elkoborol es alig eszik. Elegge lefogyott az utobbi idokben. Kan macska, alig van itthon es nehez igy etetni. Pedig van nagy etvagya. Most probaltam etetni de semmit nem eszik, tejet adtam neki azt nagyon szereti, abbol lepetyelt egy nagyon keveset. Annyira allt fel hogy igyon, utana egybol ult vissza. A szemet csak resnyire nyitja ki, ha szolok neki csak fulel. eddig mindig nyavogott ha szolitottam de mar ram sem nez csak fulel, mi lehet a baja? Netan hogy eddig keveset evett es valahogy ez most jon ki rajta? Vagy valami nagyobb megbetegedes? Nagyon aggodom erte, attol felek elveszitem:(!!! A masik meg amit eszrevettem rajta hogy bebolhasodott, eddig utoljara kiskoraban volt bolhas, mindig vettem neki nyakorvet, de most rengeteg bolha van rajta.. talan azert nem erzi jol magat? Nagyln aggodom hogy mi lesz vele (mielott megint jonnenek a kedves kamu allatvedo szovegek... nincs penzem, csak jovohonapban lesz, a szuleimet nem erdekli a kisallatom sorsa, igy nem tamogatnanak. Csak en vagyok neki, allatorvosra igy nincs penzem. Ezert gondoltam hogy aki jart mar esetleg hasonlo cipoben az tudna-e nekem segiteni? Mert nagyon hallas lennek!! Valaki megtudna velem osztqni hogy ilyenkor mit szabad/mit nem? van egy kis benti reszunk ahol taroljuk a szerszamokat es egyebeket.. oda 'bezartam' nehogy elkoboroljon, mar amennyire tud szegeny setalni...helyesen tettem?)



2017. júl. 14. 21:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

KAMUZOK? rohadjal meg ott ahol vagy ha arra gondolsz hogy kepes lennek ilyent kitalalni, mert mindenki magabol indul ki, szoval gratulalok:)... meg mit nincs eletem:D neked nincs esetleg ha annyira unatkozol hogy ilyenek irsz nekem:D..


Meggyogyult a kisallatom! Rengeteg tejet adtam neki, amit nagyon szeret. Es ez valami csoda folytan rengeteget javitott az allapotan. Mar ott tart hogy eszik.. de elegge nehezen meg, a macskaeledelt osszetorom neki hogy jobban megtudja enni. Mindenesetre apukammal beszeltem es azt mondta hogy hivjuk ki az allatorvost. Szoval ez is megoldva.

2017. júl. 16. 08:23
 12/12 anonim ***** válasza:
85%

Abban biztos lehetsz, hogy a tej nem javított az állapotán. Ha valami javított, az a macskád saját immunrendszere.

Mindenesetre kezdj el pénzt félretenni, amihez nem nyúlsz, hogy ha legközelebb ilyen eset van, tudj mihez nyúlni, mert nem biztos, hogy mindig ilyen szerencséd lesz és életben marad.

2017. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!