Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem szakad ki az alomtálcában...

Nem szakad ki az alomtálcában a fólia?!?

Figyelt kérdés

Gondolom vannak itt olyan cicások, akik tesznek az alomtálcába fóliát.

Én is akartam, mert már nagyon unom, hogy héthetente majdnem megfulladok a tisztításkor, egy nejlonzacsiba öntöm a cuccost és közben porzik ezerrel meg büdi is.

Akartam venni fóliát alá, de speciel az én cicám(de valszeg másé is) mindig ezerrel kapar, gondoltam semmi értelme, csak szétlyuggatja...


Nektek mi a tapasztalatotok ezzel??

Köszi!


2010. máj. 22. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még nem sikerült, mindet kiszakítja.... Viszont használj alomszagtalanítót, az valamennyire elveszi a szagát.
2010. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben én sem bízok, igaz, még nemis próbáltam, az enyém is nagyon kapar..


Viszont mi most szilikátos almot használunk, nem porzik és sokáig nem ereszti ki a szagokat, próbáld esetleg ki, ha zavar a por. Auchanban már 900 forintért lehet venni 4 hétre elegendő adagot, mi is onnan szoktuk hordani ha épp kapunk, mert mindig elkapkodják..

2010. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Sejtettem, hogy kamucucc... Amúgy szilikátos almot használunk, nálunk is ez vált be. Tényleg nem porzik, de amikor már nagyon tele van átöntöm az alomtálcából egy zacskóba, akkor rettenetes büdös tud lenni :-(
2010. máj. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!