Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a macskánk?

Vemhes a macskánk?

Figyelt kérdés

Szóval pár hete kiszökött pár napra, eléggé lefogyott hiába raktam ki ételt. Ha jól számoljuk úgy egy hónapja (vagy kevesebb) történt az incidens. Az étvágya nem változott, nem hány, a mellei fehérek. Mivel csak 3 hónapja van itt nem ismerjük túlzottan így nem tudom hogy a viselkedése változott-e. Viszont fura a hasa és nem tudom hogy csak a kaja miatt nagy vagy vemhes vagy csak túlreagálom. Szerintetek normális?


[link]


[link]


A másik macskánk ugyan így néz ki csak nem ilyen sovány.


2017. júl. 29. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudtam megnézni a képeket.

De a macskák vemhességének első jelei a duzzadt, élénk rózsaszín mellbimbók és a megnövekedett étvágy. A pocakja csak jóval később kezdene el kerekedni.

Szóval szerintem nem vemhes.

Miért nem ivartalaníttatod?

2017. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A képek alapján nem tűnik vemhesnek (vagy még korai szakaszában van). Érdemes lenne ivartalanítani, mert egyszerre akár 6 kölyke is lehet és már így is rengeteg macska kerül az utcára. Az ivartalanított macskák nyugodtabbak is általában, kevesebbet járkálnak el otthonról.
2017. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vemhesen is lehet ivartalanítani.
2017. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kikerekedett, feszes has a férgesség jele is lehet. Ha kiszökött pár napra, könnyen összeszedhetett bármilyen élősködőt. Vigyétek el ivartalanítani és vegyetek neki féreghajtót, akkor nem lesz baj.
2017. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!