Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mátészalka, Fehérgyarmat,...

Mátészalka, Fehérgyarmat, Csenger: kit ajánlanátok nőstény cica ivartalanítására?

Figyelt kérdés

A cica 3,5 éves, szobacica. Eddig nem volt ivartalanítva (mert őszíntén szólva így is sajnálták rá a pénzt...-.-) most értem el oda, hogy nem érdekel és meg kell csinálni már nyűgös és morcos, vadul. Mivel ez a macska az szemem fénye nem szeretném csak úgy rábízni valakire.

Ti kit tudtok ajánlani? Árat tudtok nekem írni illetve, hogy mennyi a labadozási ideje a műtétnek? Előre is köszönöm!



2017. aug. 18. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szkukalek Imréné - Csengersima, Hirosima u. 8. A legprofibb...
2017. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Én Csengerből Mátészalkára vittem be a macsekot busszal, mert ott nincs műtős doki. A Belvárosi kisállat rendelőbe mentünk, dr. Kisnémet Beáta műtötte. Hazafelé még aludt, arra kellett figyelnem hogy a nyaka ne lógjon le. Ő kandúr, első nap volt kába, utána mintha mi sem történt volna. A nőstényeket 3-4 napig azért figyelni kell, bent kell tartani. 5000 ft-ba került, a nőstény 10 000, Debrecenben is ezeket az árakat láttam, szóval hasonlónak kell lennie Fehérgyarmaton is meg a környéken.
2017. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!