Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok a kiscicá...

Milyen nevet adnátok a kiscicáknak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van az utcán három cicatestvér és az anyjuk. Ha minden igaz, nemsokára a saját cicáim lesznek. A kicsik vadak, nem lehet megfogni őket, de a kezemből elveszik az ételt. :D Van egy fekete, akinek a szája, a hasa és a lábai fehérek. Őt Ravennek hívják. A másik kettőnek viszont nem találtam jó nevet... Az egyik hosszú szőrű (talán az apjuk fajmacska volt) szürke kis kandúr, őt már simogattam és dorombolt is. A másik nem tudom, hogy fiú vagy lány, de én lánynak láttam. Ő fehér és fekete foltocskái vannak. Van ötletetek?

(én eddig ezeket a neveket találtam: Csipesz, Pamacs, Szőrmók, Csíkos és a foltosnak meg Missouri, Cinca, Whiskas, Crystal, Tappancs. A Cirmi meg Folti túl átlagos nevek.)



2017. aug. 20. 00:33
 1/3 A kérdező kommentje:
És a szürkének a Gombócot is gondoltam. :)
2017. aug. 20. 00:35
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvannak a nevek. Charlie a szürke és Missouri a foltos. :)
2017. aug. 20. 01:31
 3/3 anonim ***** válasza:

na végre hazaviszed őket?:)

van amelyik nehezebben szokja meg az embert,egyik ilyen volt nálam,még kajálásnál sem tudtam megsimogatni aztán most meg ő a leginkább dörgölőzős :)

a neveket én tulajdonság vagy kinézet alapján adom nekik

van egy ujjonc annak még nincs pl neve :D

2017. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!