Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véletlen picit rá csukodott a...

Véletlen picit rá csukodott a cicám fejére a wc ajto. Lehet baja? Elpusztul?

Figyelt kérdés
Jöttem ki a wc ről és mikor hajtottam vissza az ajtót a semmiből ott termett és rá csuktam picit, de az a baj hogy a wc ből nyilik a padlástér s egyből befutott oda nem tudok utána menni mert onnan fel mászik a tetőtérbe,és oda csak az erkélyre támasztott létrárol lehet fel mászni, nekem meg tériszonyom van. Szóval meg kell várnom a párom kb másfél ora mig jön. Én meg tiszta ideg vagyok, mert lehet épp haldoklik fent;((((( hiába hívom nem jön. Kajával csaltam. Mi tévő legyek?

2017. aug. 25. 17:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha csak egy picit csuktad rá mármint nem erősen akkor nagy eséllyel nincs baja :) lehet csak az ijedtség miatt szaladt el
2017. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak kicsit. Köszi a megnyugtató választ:) aggodok nagyon. Párom ha felmászik megírom, hogy van. Már tiszta rém képek lebegnek a szemem elött.
2017. aug. 25. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megerősítem az első válaszolót. Ha valóban csak épphogy rácsuktad az ajtót, akkor csak az ijedtségtől szaladt fel. Azt neked kell felmérni, hogy mennyire érezted erősnek az ajtócsukódást. Leírásod alapján szerintem sincs baja a macskádnak, dehogy haldoklik. Nyugodj már meg! :) Párod mindjárt hazaér, majd ő utána mászik, és lehozza. Tényleg írj! :)
2017. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi már volt nálunk is.Ha csak picit csuktad oda nem lesz baja.Lehet,hogy már békésen alszik a tetőtérbe és azért nem reagál a hívásodra.
2017. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kuka Jenő válasza:
15%
Cicc cicc ciccet próbáltad már? Ha igen hívd telefonon!!<3 :3
2017. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van?
2017. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehozta elöb, köszi mindenkinek, jol van:) játszik eszik, a régi önmaga:))))))))
2017. aug. 25. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ohh ha tudnád hányszor lépek rá a macska lábára, mert egyszeruen mindig rossz helyen van..semmi baja. És hányszor esett már le, ha nem tudott felugrani valahova...és nem épp talpra. Ezek nagy tulélők szerencsére :D
2017. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs baja, de én is azt mondtam volna, mint a többiek. Milliószor léptem rá macskára és néhányszor oda is csuktam a bejárati ajtóval. Sose lett baja, persze hangosan nyávog és elszalad (rálépésnél csak nyávog és szinte azonnal láb alá jön megint).

Nagy lendülettel kéne rácsukni valamit, hogy igazán baja legyen, vagy kis cica, vemhes macska, ilyesmi. Alapból az ilyentől nem sérülnek, szerencsére :)

2017. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!