Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajöhet még? Többi lent

Hazajöhet még? Többi lent

Figyelt kérdés
Szilveszterkor került hozzánk egy fiú cica, aki sajnos egy hónapja eltűnt. Ma viszont mintha őt láttam volna az udvaron sétálni, szóltam és figyelt is, de korábban se nagyon jött ha hívtuk és most is elment az erdőbe (a házunk mellett van) Tudni kell, hogy a cica csak tápot volt hajlandó megenni és estére mindig bekéredzkedett a házba. Lehetséges, hogy ennyire áttért volna az erdei életre vagy összekeverem egy másik cicával?
2010. máj. 25. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Siman lehetseges!

Nalunk 9 emeletes hazban teljes felujitas volt, es a szomszed macskaja az alvanyra kimaszott amikor nyitva felejtettek az ablakot es megszokott.

El is koltoztek.

Ra 3 honapra talaltam meg a cicat az utcan kicsit koszosan, de nem volt lefogyva.

Hogy hogyan elt a 3 honap alatt rejtely, rengeteg auto mozog a haz elott 360 lakasos tarsashaz full parkoloval az is csoda, hogy nem utottek el.

2010. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dejó:) remélem, ő is hazajön
2010. máj. 25. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idossen kaptad a cicat? Mert ha 6-8 hetesnel idosebb volt akkor szokott elszokni az en 2 cicam is azert szokott meg a haz korul maradtak de soha nem jottek ha szoltam nekik.Es meg mindig meg vannak, pedig ennek mar 5 eve.
2010. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szerintem már biztos volt 4-5 hónapos, mert úgy kaptam hogy tesóm kocsijába besurrant szilveszter éjjelén és itthon vették észre

nagyon szerethette az előző gazdija, mert szobatiszta volt meg csak tápot evett

2010. máj. 25. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
A hím macskák hajlamosak a magányos, csavargó életet választani.
2010. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lány cicám lépett így le.. volt 5 kölyke, hármat magával vitt, kettőt meg itthon hagyott. Azóta sem láttam sem a kicsiket, sem az anyukat...:( Egyébként az anya cica hozzánk is véletlenül került kb olyan 5 hónapos korában..
2010. máj. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj... az is lehet h visszament a régi gazdijához mert ott finomabb volt a kaja xD Tehát nem nagyon valószinü hogy visszajön. Amikor eltünt a ciicám miden nap néztem az utcát, hogy nem jön-e vissza. Azóta nem tartok macskát! és nem is fogok =(
2010. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!