Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?...

Csippanto kérdése:

Mi lehet a baja a cicámnak? Vérkép rendben Nem eszik Ma már alig akart megmozdulni.

Figyelt kérdés
A cicám hétfőn elkezdett sárgás habosat hányni(4 napja). Bevittük a kórházba, kapott infúziót, csináltak röntgent. Felhívtak, hogy megműtenék, lehet lenyelt valamit. Semmit sem találtak a beleiben. A vékonybele volt más szinű pirosabb. Azt mondták lehet valami mérgező evett. Benti cica. Van még egy cica illetve egy kutya. Senkinek semmi baja. Másnap hazahozhattuk, mert a kórházban megijedt, nem akart enni. Evett egy kevés tonhalkrémet. Szerdán a kontrollon megint kapott 100 ml folyadékot. Hazahoztuk, úgy tűnt egy kicsit jobban van. Ma jött a vérkép, semmi elváltozást nem látnak. Kezd megint kiszáradni. Reggel az első, hogy rohanunk vissza. Nem értem mi a probléma, mi baja lehet. Kisbabám is van, semmi mérgező nincs a lakásban. Nincs növény. Mit gondoltok mitévő legyek? Ma van ráadásul a szülinapja 7 éves a Csipi fiam.

#macskabetegség #Macska kiszáradás #Macska sárga habosat hányt
2017. okt. 6. 01:19
 1/7 anonim válasza:

Nagyon szeretheted, ez annyira aranyos.

A mi macskáink is hánytak 3-4 napig sárgásat. Hordtuk mindennap injekcióra, infúzióra őket, ezután elmúlt pár nap alatt.

A doki azt mondta, hogy valami vírusos megbetegedés.

2017. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Írod, hogy nincs szobanövény. Gondold át, hogy mi az, amit esetleg elérhetett a lakásban és megkóstolhatott. Az enyém egyszer újhagyma zöldjéből evett és hányt. Nem láttam, csak utólag sakkoztam ki. Tisztítószer? De azt nem hiszem, hogy megkóstolná. Mosogatószer, mosogatólé? Rokonom hajtott fel tévedésből egy pohár olyan vizet, amiben mosogatólé volt, és habosat hányt.

Csak találgatok, elnézést.

Inni iszik? Tudsz esetleg fecskendőből adni neki vizet? Valami magas víztartalmú ételt, konzervjét a kezedről kínálni? Pár falatot hátha lenyal.

Jó fáradt vagyok, most látom, hogy tegnapi a kérdés.

Mit mondtak a kórházban? Jobban van?

2017. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végre elkezdett ma enni,5 nap után. Orvosok már semmi jót nem mondtak, még csináltak vizsgálatokat abból sem derült ki semmi. Nem értem még mindig ezt az egészet. Felelősnek is érzem magamat. Ha vírus lett volna a másik cicámnak is lett volna baja. Ő teljesen jól van. Sose szokott semmi vegyszer közelébe menni. Amikor lakkozom a körmömet elkerül nagyívbe. 7 év alatt sosem történt ilyen. Ugyan azokat a vegyszereket használom amiket eddig is, semmi változás nem volt a lakásban. Nagyon szeretem őket, a kislányom mellett a két fiú cica az én kisbabám. Még nem vagyok rá kész, hogy elengedjem, de úgy látom hogy ezt ő is érzi mert már bújni is elkezdett Csipikém.
2017. okt. 8. 01:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eszik, az már biztató! Jobbulást!
2017. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy van Csipi?
2017. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed Csipikém nagyon jól van. Eszik, játszik, újra boldog. Azóta is ezen gondolkozom mi lehetett a baj. Értetlenül állok a helyzet előtt.
2017. okt. 18. 06:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon örülök, hogy jól van! A sárgás-habos hányadékra általában azt szokták mondani, hogy gyomorsav okozza. Reméljük Neki is “csak” ennyi baja volt!

További sok szép cicás éveket Nektek!

2017. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!