Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskahányás! Mitől?

Macskahányás! Mitől?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezem, hogy 3-től rendel az állatorvos és megyünk!!!

Nagyon aggódom.

7 hónapos fajtatiszta skót cicám ma hányt.

A kedvén nem volt semmi észlelhető elváltozás, evett, ivott...

Viszont kb. fél órája egy tenyérnyi nagyságút hányt... fehéres-habos állagút.

Royal kitten tápot eszik.....

Ez mitől lehet?

Most nem veszek észre rajta semmit, utána ivott is, sőt az ablakba is felugrott.. dorombol.. mosdik egyfolytában.


Volt neki egy folyton visszatérő tályogja, 1 hónapon át kezelték, rengeteg antibiotikum szuri, műtötték.. akkor is jókedvű volt, fájdalmat sem mutatott, lázas egyetlen egyszer volt. Bitang erős kiskandúr...


Féreghajtás most lesz esedékes (július végén volt).


2017. okt. 18. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Időnként hánynak a cicák, pl. szőrcsomó miatt. Ha nem ismétlődik, és semmi mást változás nincs, jó marad a kedve, étvágya, stb., akkor nem kell emiatt aggódni.

Persze a dokinak megmutathatod a biztonság kedvéért.

2017. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azóta nincs gond, futkározik, ugrál, de azért többször lefekszik. Az orvos egy szurit adott neki meg szőroldópasztát.

Eszik-iszik, remélem megoldódik..


Láttam egy másik kedves hozzászólást, neki hasonlókat kívánok!

2017. okt. 18. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
A szőrhányást felismered. Van olyan, hogy férget hány a macska, akkor már nagyon férges, azt is felismered, mert látható benne. A tiednél ez kizárt. Valószínűleg gyomorsav, gyomornedv lehetett, kb. bármitől, időnként előfordulhat. Előfordul, hogy pl. beleeszik valamibe, amit te nem is tudsz, de nem is gondolnád. Az enyém egyszer újhagyma zöldjét ette és a nyomokból jöttem rá, miután hányt, és kerestem az okát.
2017. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!