Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatorvos azt javasolta,...

Az állatorvos azt javasolta, hogy kétszer adjak a cicának enni, aki most 4 kiló, azt mondta ez még nem sok, de több ne legyen. Hány gramm száraz tápot adjak neki?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2017. nov. 13. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnézed a táp zacskóján hátul az etetési útmutató hány grammot javasol egy 4 kilós macskának. Ezt két részletben adod a macskának. Ha pl. 50 gramm akkor reggel és este adsz neki 25 grammot.
2017. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első választ még annyival egészíteném ki, hogy azért figyeld a macskát, ha még ettől is hízna akkor ezt az adagot csökkenteni kell, ha pedig túl sokat fogyna akkor növelni
2017. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, megnéztem hátul, akkor azt az adagot adom neki, és figyelem a súlyát is! :)
2017. nov. 13. 18:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg 55 grmamm táp van ráírva 24 órára, de az szerintem, nagyon kevés... Ő sokkal többet enne..
2017. nov. 13. 21:51
 5/6 A kérdező kommentje:

Az annyira picinek tűnik nekem kiszórva a tálba és, ha ezt még ketté is osztom, hát... nem tudom, megmindim őszintén. :/

Viszont, az is igaz, hogy 9 napja vettünk neki egy 1 kg-os száraz tápot és már a 3/4- e hiányzik, úgy, hogy még némi házikoszt is csurrant-cseppent neki ebben a hétben..

2017. nov. 13. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig nem kevés.😄 A cica érdekében(ha már ilyen haspók) tartsd be ezt a mennyiséget.Később komoly egészségügyi problèmák jelentkezhetnek az elhízás miatt,jobb lesz mindkettőtöknek inkább megelőzni a bajt.😊
2017. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!