Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálhatja ezt nagydolo...

Miért csinálhatja ezt nagydolog előtt a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos macskánk akinek van egy fura szokása kakilás előtt. Ilyenkor sokszor rohangál a bútorokon, extrán játékos, szinte "meg van őrülve", nyávog is kicsit. Aztán elmegy, kiteszi a dolgot és utána teljesen nyugodt, 10-15 percen belül el is alszik. Láthatóan egészségeset kakil, simán ki is jön, szóval nem hiszem, hogy fájna neki. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy puffad a táptól esetleg és fáj a hasa amikor jön a nagydolog? De akkor talán éreznénk, hogy pukizik, vagy nem tudom. :D Szerintem feltűnt volna. Egyébként purina one juniort kap.

2017. nov. 28. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes. Az én macskám is futkos egyet kakálás előtt és mikor megérkezik az alomba, egy halkat nyávog aztán kakál. Ő is ilyen tápot eszik amúgy és egészségesnek mondta a doki. De nekem úgy jött le a "testbeszédéből", hogy inkább örül, na, sz@rok egy jót. Mint az ember...
2017. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most jövök a dokitól, ő is azt mondta, hogy egészséges a cica. Viszont ő javasolta, hogy próbáljunk ki másik tápot, mert lehet, hogy görcsöl a hasa, vagy allergiás rá. Egy próbát megér.
2017. nov. 29. 08:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi dokink azt mondta ez tök természetes. Még a macska is tudja, hogyha mozog, akkor jobb az emésztés, könnyebben megy a "nagy esemény". Csak az emberek felejtik el... :)
2017. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!