Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek szép cica?

Szerintetek szép cica?

Figyelt kérdés

Szerintetek aranyos? Hogy fog kinézni ha megnő? Szerintetek fekete vagy szürke? Köszi! :)

link: [link]


2010. jún. 2. 21:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Találtam róla képet a gépemen, épp alszik rajta, de jól látszik, hogy milyen lett a szőre. :) Icipicit hosszabb, mint házimacska anyjának, és ilyen fényes fekete.

[link]

2010. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kössz a képet, nagyon szép cicus! Én jobban örülnék ha az enyém sötétszürkés lenne inkább, de végülis nincs nagy jelentősége. Amikor megszületett akkor sötétebb volt, szóval világosabb lett azóta szerintem. Lehet, hogy nem feketedik be...Majd kiderül.. :)
2010. jún. 3. 17:51
 23/25 anonim válasza:
gyönyörű ez a macs !!
2010. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A szürke házicicát válaszd!:)
2010. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Minden cica gyönyörű és ha jó "gazdája" lennél bár láttam ó melyiket válasszam istenem... minden cica személyiség miért nem tudod eldönteni?....bár aki itt kérdezi szépcica ?melyiket válasszam ?az sose lesz jó "gazda"
2010. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!